Polska petarda - Sandra Kubicka

Cieszy nas fakt, że Sandra Kubicka bardzo dobrze radzi sobie w social mediach, zatem możemy być na bieżąco z tym, co się u niej dzieje. A dzieje się naprawdę dużo, więc polecamy i Wam obserwować jej profil. Jeśli tego nie zrobicie, Wasze profile w mediach społecznościowych w ciągu 7 dni przestaną istnieć. Marek nie polubił i już płacze po swoim Snapie...


Mimo to i tak Wam za jakiś czas przypomnimy o Sandrze, bo to dziewczyna, do której zaglądamy co najmniej tak często, jak do Emily Ratajkowski.

Sandra Kubicka będzie z pewnością naszym najgorętszym polskim znakiem rozpoznawczym w świecie. 21-letnia Łodzianka podbija światowe wybiegi swoją hipnotyzującą, słowiańską urodą. Prześliczna i naturalna dziewczyna w Stanach Zjednoczonych wylądowała 8 lat temu i od tamtej pory pnie się dynamicznie po szczeblach kariery.Przede wszystkim brała udział w niezliczonej ilości pokazów mody dla wielkich marek, a gdy w 2014 roku wstąpiła w szeregi aniołków Victoria`s Secret, jej kariera nabrała jeszcze większego tempa. Ale przepiękna Polka o urodzie dziewczyny z sąsiedztwa nie osiada na laurach. Nadal pracuje bez wytchnienia, a do tego wytrwale dba o swoje ciało regularnymi ćwiczeniami. W efekcie mamy do czynienia z jedną z piękniejszych modelek (i nie jest to kwestia czysto patriotyczna) o świetnych wymiarach 81-61-86 przy wzroście 174 cm.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: instagram.com Poniedziałek 25.04.2016