Rachel McCord - influencerka, czyli kto?

Rachel McCord rozpływa się nad wspaniałym życiem jakie prowadzi i próbuje zarazić do tego inne dziewczyny. Ale tak naprawdę chodzi o promowanie ubrań, dodatków i kosmetyków, dzięki życia jej czytelniczek staną się lepsze. Jej również, bo na tym zarobi.
Rachel-McCord.jpg

Zachęca kobiety, by wiodły fantastyczne życia i w tym celu promuje ubrania i kosmetyki. Chce inspirować dziewczyny na całym świecie, by żyły wspaniale. Brzmi jak masło maślane? Trochę utopijnie? Nic dziwnego – poza ładnymi obrazkami i product placementem, niewiele mądrości można znaleźć na jej blogu. Reklamuje produkty, wkleja ładne foty – na rodzimym rynku nazwalibyśmy ją blogerką. Za oceanem jest influencerką. Czyli osobą, która ma wpływ na innych. Albo przynajmniej tak się jej wydaje.

Inną gałęzią tej samej działalności jest showroom zlokalizowany na słynnym Sunset Strip w Hollywood. Blogerki i influencerki wpadają tam zobaczyć najnowsze kolekcje ciuchów, dodatków oraz zobaczyć co dzieje się w usługach pielęgnacyjnych. Rachel przy kieliszku szampana przekonuje tam inne laski do promowanych przez nią produktów, a te podają dalej swoim czytelniczkom. Biznes kręci się w najlepsze.Oprócz tego Rachel McCord próbowała swoich sił na wielkim ekranie. Grała jednak drobne role epizodyczne i nie dorównała wyczynom  swojej równie uroczej siostry Annalynne McCord. Najważniejsze jednak, że możemy podziwiać tę świeżą laskę o naturalnej urodzie dziewczyny z sąsiedztwa w sesji reklamowej.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Środa 13.01.2016