Ruszył konkurs Miss BumBum 2015

W Brazylii rozpoczął się właśnie konkurs na najseksowniejsze pośladki 2015 roku! Spośród 27 uczestniczek zostanie wybranych 15, które pojawią się na wielkiej gali!

missbumbum.png

Miss BumBum to bezsprzecznie jeden z naszych ulubionych konkursów piękności. Co roku wyłania bowiem najseksowniejsze pośladki Brazylii, a tam - jak wiadomo - konkurencja jest naprawdę wysoka. Ku naszej uciesze właśnie rozpoczęła się kolejna edycja tego gorącego przedsięwzięcia. Spośród 500 zakwalifikowanych kandydatek wybrano na razie 27 uczestniczek reprezentujących poszczególne stany Ameryki Południowej.


Seksowne uczestniczki, odziane jedynie w skąpą bieliznę w narodowych barwach, wybiegły na ulice Sao Paulo i zablokowały ruch. Spośród nich publiczność wybierze już tylko 15 finalistek, które będą mogły wziąć udział w wielkiej gali i tym samym zawalczyć o tytuł miss najlepszego tyłeczka w kraju.


Nagrodą dla tegorocznej Miss BumBum będzie sesja okładkowa w popularnym męskim czasopiśmie, pieniądze i oczywiście wielka sława. Dotychczasowe finalistki mają w rodzimym kraju status celebrytek, a wiele z nich zaczęło także międzynarodową karierę.


Niestety zwyciężczynię poznamy dopiero w listopadzie. Do tego czasu można jednak oddawać cenne głosy na swoje ulubienice.


W ubiegłym roku tytuł Miss BumBum trafił do Indianary Carvahlo. Zeszłoroczne zawody były o tyle ciekawe, że po raz pierwszy do finału dostała się modelka plus size - Juliana Bittencortt, a także najstarsza jak dotąd uczestniczka - 39-letnia Patricia Oliveira. O tytuł Miss Bumbum walczyły również bliźniaczki Rafaella i Graziella Fornazieri.


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. instagram.com/camyla_gomes_ Piątek 07.08.2015