Sabine Jemeljanova - Instagram

Sabine Jemeljanova miała swoją sesję w CKM w 2012 roku. Tym razem prezentujemy kilka jej gorących zdjęć, które można znaleźć na Instagramie. Jak widać, nasza modelka trzyma formę!

Sabine Jemeljanova CKM

Pamiętacie gorącą modelkę z Łotwy, która zdobiła naszą okładkę w październiku 2012 roku? Właśnie postanowiliśmy sprawdzić, co tam u niej słychać i nie zawiedliśmy się. Mimo że minęły już prawie dwa lata, Sabine Jemeljanova wciąż wygląda jak milion dolarów. I naprawdę jest na co popatrzeć!

Tym razem pod lupę wzięliśmy konto Sabine na Instagramie, choć właściwie prawdę mówiąc, "pod lupę" to nie jest zbyt trafne określenie, gdyż atuty tej laski rzucają się w oczy już z daleka. Jej duże piersi wciąż wyglądają jak dwa dorodne melony, a rozczula nas to tym bardziej, że są one (tak jak cała Sabine) w stu procentach naturalne.

Przypomnijmy, że piękna Łotyszka ma 168 cm wzrostu i na chwile obecną liczy 22 wiosny. Karierę zaczęła jako dziewczyna ze słynnej, trzeciej strony magazynu "The Sun" i od tamtej pory zdążyła pokazać już swoje wdzięki m.in. do magazynów takich jak "Nuts", "Loaded" i oczywiście "CKM". Przy takiej dziewczynie, Kim Kardashian może się schować.
Dodał(a): BJ, fot. instagram.com/sabinejofficial Wtorek 24.06.2014