Sarah Snyder – nowoczesna ślicznotka

To laska dla facetów, którzy od spaliniaków wolą samochody elektryczne. Ma wyjątkową urodę i niecodzienny futurystyczny styl, którym lubi chwalić się na Instagramie. Poza tym często też wrzuca fotki, na których pokazuje sporo seksownego ciałka.
Wyświetl ten post na Instagramie.

Back home 💙 @fashionnova Fashionnovapartner

Post udostępniony przez Sarah (@sarahfuckingsnyder)


Sarah urodziła się 30 lipca 1995 roku w Stanach Zjednoczonych. Jako dziewczynka marzyła o tym, żeby zostać aktorką, a jej życzenie bardzo szybko się spełniło. Jako nastolatka zagrała w kilku thrillerach i horrorach, jednak to modeling był jej pisany. Kilka pierwszych lat w tej branży spędziła w Nowym Jorku, a później przeniosła się do Kalifornii, aby kontynuować karierę.

Sarah osiągnęła swój przełom w modelingu w 2014 roku, robiąc sesję zdjęciową w ramach „Urban Abstract Photography”. To otworzyło jej drzwi do większej kariery. Brała udział w kilku projektach i pracowała z wieloma czołowymi luksusowymi markami modowymi. Jest znana ze swojego dziwacznego wyczucia stylu, które często pokazuje na swoich zdjęciach na Instagramie.

W końcu zwrócił na nią uwagę Jaden Smith. Zaczęli spotykać się ze sobą i kilkakrotnie zostali przyłapani razem przez paparazzi. Co ciekawe sfotografowano ją również w towarzystwie Leonardo DiCaprio.

Sarah ma jednak nieco mroczną przeszłość. W 2015 roku została oskarżona o kradzież torby „Hermès” o wartości ponad 15 000 dolarów z „Penny Pinchers”. Sarah została aresztowana po czteromiesięcznym śledztwie prowadzonym przez policję w Bedford. Przedstawiła kilka dowodów na potwierdzenie swojego alibi. Mimo to musiała spędzić 56 dni w więzieniu.

Sprawdź jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Środa 14.10.2020