Sherlyn Chopra - naga Hinduska

Miała być pierwszą Hinduską, która ozdobi okładkę Playboya, jednak jej sesja przepadła i nie wiadomo czy i kiedy się ukaże. Na szczęście zdążyła opublikować zakulisowe foty, gdzie bez skrepowania pozuje z ekipą nago do zdjęć.
Sherlyn Chopra

To jedno z najbardziej gorących nazwisk w Indiach i świetna kandydatka na najseksowniejszą Hinduskę rozpoznawaną poza granicami własnego kraju. 30-letnia Sherlyn Chopra przeżywa właśnie swoją druga miłość. Między innymi za sprawą najnowszego filmu, w którym zagra główną rolę. Kamasutra 3D w reżyserii Rupesha Paula, to ekranizacja najbardziej seksownego na świecie traktatu. Premiera ma odbyć się w maju.


Sherlyn Chopra to również piosenkarka, ostatnio wydała singiel „Bad Girl”. Próbuje swoich sił również jako modelka. W 2012 roku brała udział w sesji dla Playboya, która miała zdobić okładkę listopadowego numeru. Zdjęcia jednak nie ukazały się w druku do tej pory, nikt nie wie czemu. Możliwe, że przez przecieki zakulisowe, jakich dopuściła się sama modelka. Na swoim koncie na twitterze wkleiła gorące foty z pobytu w posiadłości Playboya.Hinduska ma problemy z dochowaniem tajemnic, gdyż reżyser Kamasutry chciał ją zastąpić inną aktorką ze względu na filmiki robione komórką na planie, które umieszczała później w serwisie youtube. Sherlyn przeprosiła na piśmie, ale Rupesh Paul i tak wytoczył jej proces o zniesławienie. Swój wizerunek niegrzecznej dziewczynki ugruntowała również wypowiedzią, że w przeszłości zdarzało się jej uprawiać seks za pieniądze.
Trudno uwierzyć, że Sherlyn Chopra w szkole była pyzatym molem książkowym i nudnym kujonem, ale cieszy nas przemiana, którą sama Hinduska świetnie podsumowuje słowami „jestem przyczyną twojej masturbacji i nie ma k***a za co”.


NIEOCENZUROWANY ZWIASTUN "KAMASUTRA 3D" (18+)Dodał(a): pinky / fot.: twitter.com/SherlynChopra Środa 19.03.2014