Szczęśliwa siódemka

Instagram od d… strony, czyli nasz subiektywny ranking najlepszych pośladków, które możesz kontemplować w sieci

Screen Shot 2016-04-01 at 16.06.31.png


7. Bruna Rangel Lima

Dwudziestoletnie połączenie najlepszych genów brazylijskich oraz włoskich. Aby podziwiać te pośladki na żywo, musiałbyś nabyć bilet na Florydę, gdzie mieszka panna Bruna.


6. Sunamys Villalba

Kolejny z pupowych cudów świata zamieszkałych w USA. Sunamys jest wielką miłośniczką kotów oraz... fast foodów, choć jak widać, śmieciowe żarcie zdecydowanie jej służy. 

5. Yovanna Ventura

Amerykanka rocznik 1995, mieszkająca na codzień w Miami. Czy ta dziewczyna ma jakiekolwiek wady? Na upartego możemy znaleźć jedną: fatalny gust odnośnie chłopaków, gdyż prowadzała się z Justinem Bieberem.

A photo posted by Yovanna Ventura (@yoventura) on


4. Vida Guerra

Zwyciężczyni w kategorii MILF-ów. Urodzona na kubie Latynoska ma już 42 lata, choć jej pośladki wciąż hipnotyzują miliony facetów, niezależnie od wieku, pochodzenia i stanu majątkowego.

A photo posted by Vida Guerra (@vidaguerra) on


3. Rosa Acosta

Czas na wytoczenie ciężkiej artylerii. Oprócz powalających pośladków Hafiia imponuje również liczbą talentów i zainteresowań (jest m. in. baletnicą, trenerką personalną, śpiewaczką operową oraz obsesyjną miłośniczką sutków).

A photo posted by Rosa Acosta (@rosaacosta) on


2. Jessie Delgado 

Ta reprezentantka amerykańskiej Kalifornii jest niekwestionowaną mistrzynią świata w kategorii „pup sportowych” – oto idealny przykład tego, jak intensywne treningi mogą ukształtować coś nie za dużego, nie za małego. I na pewno wystarczająco jędrnego.


1. Magdalena Frąckowiak 

Urodzona w roku 1984 Polka, która zrobiła niesamowitą karierę w światowym modelingu. Zaznaczmy, iż nasz rodzimy aniołek Victoria's Secret nie zajmuje pierwszego miejsca z pobudek patriotycznych – ta dama z każdej perspektywy podnosi bicie męskich serc do niebezpiecznego dla zdrowia i życia poziomu.Dodał(a): Michał Jośko Poniedziałek 04.04.2016