Ta nowa aplikacja przepuści zdjęcia, które są zbyt seksowne dla Instagrama

W aplikacji Cheekky nie ma czegoś takiego jak blokada konta za zbyt duży negliż. Oznacza to, że seksowne dziewczyny, które chcą dzielić się swoimi gorącymi fotkami, nie mają tu prawie żadnych ograniczeń.
rosa5.jpg

Instagram to fajne miejsce w sieci, w którym każdego dnia znajdujemy masę zdjęć pięknych i seksownych kobiet. Często mamy jednak wrażenie, że wiele z tych dziewczyn nie może w pełni rozwinąć skrzydeł w tej aplikacji, bo z każdej strony ograniczane są dość restrykcyjnym regulaminem serwisu, zwłaszcza w kwestiach eksponowania nagich piersi.

Ale akurat to, że właściciele Insta i Fejsa są bardzo pruderyjni wiedzieliśmy od zawsze. Na szczęście jednak istnieją ludzie, którzy tacy nie są. I oni właśnie stworzyli aplikację Cheekky, a wcześniej – Buttrcup. Mówiąc ogólnie, za pośrednictwem tych platform wszystkie seksowne modelki mogą dzielić się swoimi najbardziej seksownymi fotkami bez obaw, że dostaną bana od administratorów serwisu.

zdank1.jpg

Współzałożycielką tych stron jest eksmodelka Jenna Lee, która chciała stworzyć miejsce dla swoich koleżanek po fachu chcących pokazać nieco więcej ciała. Nie powinniście jednak sądzić, że Cheekky czy Buttrcup są serwisami porno. Znajdziecie tam zmysłowe i subtelnie erotyczne – ale nie wulgarne i wyuzdane – zdjęcia pięknych kobiet.

incognita5.jpg

Ponadto strony te wpisują się bardzo wyraźnie w trend, który rozwija się też na Instagramie. Chodzi o tzw. ruch „Free the Nipple” („Uwolnić sutki”), który ma na celu zerwanie z przekonaniem, że kobiece sutki, w przeciwieństwie do męskich, traktowane są jako obiekt seksualny i jako taki nie powinny być eksponowane publicznie.

grace-photogsimon-morton-2.jpg

grace5.jpg


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. Cheekky Środa 05.12.2018