Tiffany Stanley - zbyt piekna na Irlandkę

Tiffany Stanley to najlepszy `towar` eksportowy Irlandii. Niestety, dla mieszkańców Zielonej Wyspy, przez emigrację takich lasek, miejscowym zostaje wzdychanie do polskich dziewczyn, które się tam przeprowadziły. No ale jeśli w swoim kraju osiągnęło się prawie wszystko i jest się ambitnym kociakiem, to trzeba sięgać dalej, np. za ocean.
0S9B7031tt.jpg

Blond seksbomba zdobyła tytuł Miss Kildare, co dało jej przepustkę do finałów Miss Universe. W swoim kraju uznano ją najlepszą Irlandzką Modelką Roku 2013 oraz Najseksowniejszą Blondynką w Irlandii. Kalendarze z jej zdjęciami na ubiegły i obecny rok pobiły rekordy sprzedaży.

0S9B6671tt.jpg
Teraz czeka ją bardzo pracowity okres. Przed Tiffany Stanley kilka sesji dla największych magazynów męskich oraz wiele sesji komercyjnych. Już teraz zaczyna podchody, by dostać się do Sports Illustrated. Z racji tego, że w swoim kraju prowadziła różne programy telewizyjne, tego samego chce spróbować w USA. Chciałaby również zostać aktorką, dlatego pobiera lekcje u profesjonalistów.

0S9B6822tt (1).jpg
Na razie zajęta jest przemieszczaniem się z sesji na sesję oraz rozwijaniem swojej kolekcji bikini. Na randki nie ma czasu ani ochoty, bo faceci w Los Angeles, są według niej rozpuszczeni możliwością przebierania w laskach. Twierdzi, że mężczyźni w Kaliforni umawiają się z kilkoma dziewczynami jednocześnie, prowadząc swego rodzaju selekcję. Mówi o wielkiej konkurencji na płaszczyźnie towarzyskiej, bo wszyscy w LA są atrakcyjni. Natomiast starsi faceci próbują – dosłownie - kupić sobie przychylność młodych aktorek i modelek.

0S9B6675tt.jpg
Tiffany, ani nie grzeszymy urodą, ani nie mamy czym Cię przekupić – wpadaj do Polski, jesteśmy zaprzeczeniem kalifornijskiego schematu, którego tak nie lubisz. Polska gościnność i ułańska fantazja oraz uwielbienie dla blondynek zrekompensują Ci nawet kilometrowe plaże i bezchmurną pogodę!
Podążaj za seksowną modelką na jej koncie na twitterze, by zobaczyć jeszcze więcej seksownych zdjęć!


0S9B7103tt.jpg
0S9B6663tt.jpgDodał(a): gianni / fot.: Raquel Rischard Wtorek 29.07.2014