Twerkujące studentki

Podobno biali nie potrafią skakać. Teraz dochodzą głosy, że białe nie potrafią twerkować. Te studentki zadają temu kłam i potrząsają tyłkami profesjonalnie. Pozostaje kwestia tego, czy Ci się to podoba.
twerk-students.jpg


Twerkować próbowała nieudolnie Miley Cyrus. Miało to miejsce podczas gali rozdania nagród MTV Video Music Awards 2013, gdy ulubienica nastolatek zaczęła ocierać się tyłkiem o Robina Thicke`a. Jej niewyćwiczona pupa, przypominająca dwa ząbki czosnku, ruszała się co najmniej tak zgrabnie, jak Jolanta Pieńkowska do utworu Donatana w Dzień Dobry TVN.

Przyjęło się, że ciemnoskóre dziewczyny mają w sobie gen twerkowania i Miley swoim występem potwierdziła tę teorię. Jednak w sieci pojawiły się studentki, które – wracając do Donatana – „Wiedzą, jak poruszać tym, co mama w genach dała”. Ich pupy żyją własnym życiem i falują, jakby podłączone były bezpośrednio do głośników.

belka_zobacz-polecana-galer.jpg

Co prawda niektóre z tych ruchów wyglądają, jakby dziewczyny wyjmowały gwoździe z podłogi, ale trzeba przyznać, że mięśnie pośladków mają wyćwiczone do perfekcji i dzień zaczynają zapewne od tysiąca przysiadów. Umiejętności na `tak, choreografia do korekty, podłoga do wyczyszczenia.

A Ciebie kręcą wirujące pupy w kusych spodenkach z tego wideo?Dodał(a): pinky Wtorek 14.01.2014