Yarishna Ayala - fit hot or not?

Jej wygląd wywołuje wiele kontrowersji. Jedni lubią jej kształtne piersi, inni krzywią się na widok sześciopaka i biecpsów. Część wzdycha, widząc jej pupę, pozostali narzekają na zbyt umięśnione nogi. A Ty, ćwiczyłbyś?
yarishna.jpg

Yarishna Nicole Ayala Otero to portorykańska bodybuilderka. Ma 24 lata i wiele prestiżowych nagród zdobytych w konkursach sylwetkowych i bikini. Jednak zaczynała od tańczenia salsy i to było jej największą pasją. Wszystko zmieniło się, gdy bliźniaczka zaszła w ciążę. Yarishna nie mogła się odnaleźć, bo z siostrą tańczyły w duecie od zawsze (zaliczyły m.in. występy w reality show Jennifer Lopez).Spróbowała siłowni. Wciągnęło ją to po uszy i postanowiła zrobić coś więcej niż przerzucanie żelastwa dla własnej satysfakcji. Wygrane w konkursach bikini pchnęły ją w zawodowstwo jeśli chodzi o bodybuilding. Przeniosła się do Stanów Zjednoczonych, gdzie miała większe szanse na rozwój, a zawody odbywały się częściej niż w Portoryko.

Trenuje ciężko. Od poniedziałku do soboty wylewa siódme poty, na zmianę – w siłowni i na bieżni na świeżym powietrzu. Trzy treningi siłowe przeplatane trzema kardio utrzymują ją w świetnej formie. Oczywiście podkreśla, że niezbędne jest zdrowe żywienie i odpowiednia suplementacja. Sama najbardziej lubi pierś z kurczaka z pieczonymi ziemniakami (który bodybuilder nie lubi / nie musi lubić?). Oprócz tego najczęściej jada ryby, owsiankę, białka jajek i ryby.To wszystko przynosi efekty, bo Yarishna pnie się coraz wyżej. Jest pierwszą Portorykanką, która zdobyła swoją Pro Card (karta uprawniająca do startu w prestiżowych zawodach) w czasie poniżej roku. Zdolną i pracowitą fit laskę do pracy motywują zmiany, jakie widzi w lustrze.

„Modelki z Instagrama” wystawiające dzióbki do lustra, powinny brać z niej przykład. Chociaż wtedy może jeszcze bardziej będą napinać mięśnie ust. Ok., cofam. Zacznijcie po prostu ćwiczyć, efekty same się obronią.
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Piątek 23.10.2015