Żywa Lara Croft

Jeśli jedyną Larą Croft, którą kojarzysz jest Angelina Jolie, szybko musisz nadrobić luki w wiedzy na ten temat…

lara croft.jpg

Czy wiecie, że jedna z najpopularniejszych serii gier komputerowych, a mianowicie genialny Tomb Raider ma już 15 lat? Wszystkim fanom ogromnych bimbałów Lary Croft postanowiliśmy przypomnieć modelki, które wcielały się przez ten czas w gorącą pannę archeolog.

TOMB RAIDER i TOMB RAIDER II
Rhona Mitra (1997-1998)
Wszystko zaczęło się od tej pięknej dziewoi. Rhona Mitra była pierwszą oficjalną modelką Tomb Raidera, która promowała grę. Oprócz tego możecie kojarzyć ją z kilku filmów, np. „Zawód szpieg”, „Ali G”, „Spartakus”, czy „Underworld: Bunt Lykanów”.

TOMB RAIDER III
Nell McAndrew (1998-1999)

A oto Lara Croft, która zagościła na okładce CKM. Chyba nie musimy pisać, że do niej mamy szczególny sentyment… Korzystając z okazji, przypominamy wam jak się prezentowała w naszym magazynie. Oto galeria z okładkami z 1999 roku, Nell umilała nam wrzesień:

TOMB RAIDER: The Last Revelation
Lara Weller (1999-2000)

Z kolei tej pięknej modelce nie trzeba było nawet zmieniać imienia. Lara Weller promowała czwartą część serii!

TOMB RAIDER: Chronicles
Lucy Clarkson (2000-2002)

Angielska modelka Lucy Clarkson reprezentowała Tomb Raider numer pięć. Cycki i talia jak na Larę Croft przystało! Palce lizać!

TOMB RAIDER: The Angel of Darkness
Jill de Jong (2002-2003)

Szósta część Tomb Raidera na pewno była przełomem. Czy nowy wymiar gry przypadł do gustu fanom, to odrębna kwestia, jednak na pewno wszystkim spodobała się modelka pochodząca z Holandii, Jill de Jong. Oprócz wcielania się w postać Lary, Jill brała także udział w kampaniach reklamowych, m.in.: Ralpha Laurena, Escady oraz L'Oréal.

TOMB RAIDER: Legend i TOMB RAIDER: Anniversary
Karima Adebibe (2006-2007)

Aż trzy lata trzeba było czekać na kolejną odsłonę przygód panny Croft i tyleż samo na kolejne młode cycki w tej roli. Ale warto było, bo Karima Adebibe nas nie zawiodła! Ta seksowna dziewczyna z korzeniami Marokańskimi (po ojcu), Irlandzkimi (po matce) oraz Greckiemi (po listonoszu?) jest naprawdę niezłą sztuką! No i mogliśmy ją podziwiać, aż w dwóch kampaniach promocyjnych, bowiem załapała się także na „Tomb Raider: Anniversary”, czyli oficjalny remake pierwszej części TR, w udoskonalonej oprawie graficznej i dźwiękowej.

TOMB RAIDER: Underworld
Alison Carroll (2008-2009)

Zatrudnienie Alison na pewno było przemyślaną decyzją. W końcu któż mógłby lepiej wykonywać skomplikowane akrobacje Lary Croft, niż laska zajmująca się od dziecka gimnastyką? Ciekawostką jest, że zanim Alison Caroll została zatrudniona do promocji gry, pracowała jako recepcjonistka na polu golfowym.

NOWY TOMB RAIDER

Nie mamy pojęcia jak będzie wyglądała kolejna część Tomb Raidera, ale wiemy, że rola panny Croft jest już obsadzona. Jeśli oglądaliście „Californication” na pewno skojarzycie boską Camillę Luddington! Nie wiemy jak wy, ale my nie możemy się doczekać kiedy boska aktorka weźmie w swe ręce giwerę!

A oto zdjęcia modelek. Którą wzięlibyście w (pół)obroty?


Dodał(a): Jagoda, fot. Wikipedia Niedziela 07.10.2012