Stwórz z nami Kalendarz CKM & Agito.pl 2015

Sześć modelek i sześciu fotografów zaprosimy na plan najbardziej oczekiwanej produkcji CKM! Jest więc okazja, aby spełnić swoje marzenia i wziąć udział w największym projekcie naszego magazynu i agito.pl - dołącz do naszej ekipy! Znaleźliśmy już pierwszych uczestników!
617_4.jpg

Już teraz rozpoczynamy projekt KALENDARZ CKM i agito.pl 2015, aby pod koniec roku oddać w Wasze ręce unikatowe wydawnictwo, które przejdzie do historii fotografii.

Co zrobić, aby stać się częścią naszej ekipy, która będzie realizowała sesję kalendarzową? 
Spróbuj swoich sił w naszych Castingach (będą jeszcze dwa!) 
Zarejestruj się na CKM.PL i weź udział w naszym czwartym Castingu Online, który trwa do 05.09.2014 - dla MODELEK (tutaj) oraz dla FOTOGRAFÓW (tutaj).

Spośród zgłoszonych prac fotografów i modelek wybierzemy w CZWARTYM CASTINGU ONLINE - 5 modelek i 5 fotografów, których zaprosimy na próbne zdjęcia [08 września 2014 r.]. Na podstawie tych prac wybierzemy kolejnych członków naszej kalendarzowej ekipy – tym razem jedną modelkę i jednego fotografa!

fotografa.jpg modelki.jpg

Podczas ostatniego Castingu i zdjęć próbnych zakończymy kompletowanie całego składu modelek i fotografów, których efekty pracy zobaczy cała Polska!


PARTNERZY PROJEKTU:
logo_agito_small.jpg

logo_kinga_small.jpg


Dodał(a): CKM.PL Wtorek 01.07.2014