33 rzeczy, które musisz zrobić w łóżku (i nie tylko)

Tak, wiemy, że seks to nie zawody sportowe. Według seksuologów chodzi o to, żeby się nim cieszyć, jakikolwiek by był. Ale, do diaska, przecież jesteśmy facetami! Lista seksualnych „sprawności” do zdobycia działa na nas motywująco. Odhacz jak najwięcej z nich, a nie pożałujesz!
iStock-144278536.jpg

1. Seks oralny – biernie
Sprawność do zdobycia już dla początkujących i oczywista oczywistość. Mamy nadzieję, że dla każdego, ale na wszelki wypadek o tym wspominamy. Przecież są takie dni, że nie ma nic lepszego niż popularny „lodzik”.

2. Seks oralny – aktywnie
Podobno są tacy, co krzywią się na myśl o lizaniu cipki. Serio?! Według nas właśnie tak smakuje seks, a jęcząca pod naciskiem twojego języka kobieta to symfonia dla uszu. I jeszcze jedno: nie wystarczy po prostu to robić, trzeba robić to dobrze.

3. Seks analny
Według badań prof. Zbigniewa Izdebskiego seks analny pojawia się w sypialniach 20 proc. aktywnych seksualnie Polaków – czyli u 80 proc. się nie pojawia. Nie jest to więc dla każdego i namawiając, jak i działając, musisz być delikatny i ostrożny.  Jeśli kobieta nie zgadza się na to, nie naciskaj i idź do kolejnej sprawności.

4. Seks hiszpański
Uwielbiasz dorodne, piękne piersi? Jeśli tak, to dobrze wiesz, że wsadzenie pomiędzy nie twojego wiernego towarzysza to dobry pomysł. Może nie każdej nocy, ale od czasu do czasu – dlaczego nie?

[…]

7. Jednorazowy seks – dla zaawansowanych
Dostrzegasz ją gdziekolwiek: w restauracji, w sklepie, na ulicy. Bez ogródek pytasz, czy pójdzie z tobą do łóżka i robicie to, najlepiej w najbliższym hotelu. O nic nie pytasz, nawet o imię. Wszystko trwa z godzinę, może trzy, a potem rozchodzicie się i nigdy więcej nie spotykacie. Do dzieła...

[…]

13. Seks z cudzoziemką, która nie zna języka polskiego

Wspaniałe doświadczenie, które pozwoli ci się przekonać, że jeśli jest między wami przyciąganie, to wszelkie słowa staja się zbędne. Nie tylko dla romantyków.

[…]

22. Seks w podróży
Jeśli jadąc pociągiem będziecie razem z twoja towarzyszką co chwila wychodzili z przedziału i po kwadransie wracali rozbawieni i spoceni – wzbudzicie zazdrość wszystkich współpasażerów. To samo dotyczy autokarów, samolotów, statków kosmicznych i innych środków lokomocji.

To tylko fragment naszego poradnika. Całość znajdziesz w marcowym numerze CKM. Do kiosku marsz!


53150357_2293935947336090_4247965634928836608_n.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na rok 2019 dostaniesz dwa numery GRATIS! KLIKNIJ TUTAJ.

Dodał(a): Filip Konopiński/ fot. istockphoto.com Piątek 22.03.2019