Depilacja bikini: kobiety vs. faceci

51% Brytyjek deklaruje, że nie depiluje okolic bikini. Może patrząc w lustro zakładają, że i tak nic nie wyrwą? A może Brytyjczycy zafascynowani mistrzem survivalu Bearem Gryllsem dysponują takimi maczetami, że każdy las wykarczują? Te badania jeszcze bardziej powstrzymują nas od wyjazdu na Wyspy.
depilacja.jpg


Grupa medyczna UKMedix zapytała obywatelki Zjednoczonego Królestwa czy golą swoje krocze. Zadrżeliśmy na widok wyników! Badanie przeprowadzono na dziewczynach w zakresie wieku 18-30.

Sonda

Najlepsza fryzura intymna

51%
ankietowanych odpowiedziało, że nie depiluje i nie przycina włosów w okolicach bikini! Czym kierują się owłosione Brytyjki? 45% tej grupy powiedziało, że kiedyś pilnowały trawnika, dziś po prostu tego nie robią. 30% udziału w tym wyniku maja dziewczyny, które cenią sobie naturalność. 14% to panie, dla których cena wizyty u kosmetyczki jest zbyt wygórowana.

Co na to panowie? Firma Nad's, specjalizująca się w usuwaniu owłosienia, zapytała Brytyjczyków jakie oni lubią fryzury w okolicach intymnych.
43% czochraczy bobrów odpowiedziało, że lubią jak poletko pań jest uporządkowane, ale bardzo naturalne. Czyli włosy zostają na wzgórku łonowym, ale nie wychodzą poza bieliznę - nazywa się to Trójkątem Bermudzkim.
17% facetów lubi u kobiet depilację brazylijską, czyli wszystkie włosy wycięte w pień, natomiast nad łechtaczką pozostaje wąski pasek.
15% respondentów kręci wycięte we włosach łonowych serce. To zapewne hazardziści, którzy w trakcie seksu myślą o kartach.
12% Brytyjczyków nie lubi włosów łonowych u partnerek. Dla nich najlepszym cięciem jest kojak, czyli pełna depilacja brazylijska zwana również hollywoodzką


Dodał(a): pinky Czwartek 21.11.2013