Dziwne fantazje erotyczne

Bardzo się cieszę, że ta ponura pora roku nie wpłynęła negatywnie na wasze libido. Seks to podstawa, by przetrwać te mroźne dni. Dziś: czy nietypowa fantazja erotyczna jest normalna? Sex porad jak zawsze udzieli Siostra Przełożona.

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

MINI ŻYCZENIE
Od lat sen z oczu spędza mi jedna jedyna fantazja. Chodzi o to, że obłędnie fantazjuję na
temat seksu z karliczką. Czy to normalne? Dodam, że mam 197 cm wzrostu i 132 kg wagi.
lechu_03
Naukowo podchodząc do sprawy, zapewne cierpisz na dysmorfofilię, czyli dewiację m.in. związaną z upodobaniem do partnerów zdeformowanych. Radzę ci skonsultowanie tej fantazji z seksuologiem. Biorąc pod uwagę twoje gabaryty, wcielenie jej w życie może bowiem zakończyć się kontaktem z policją i prokuraturą.

WIERSZOGRA
Witaj. Chciałbym zorientować się, czy recytowanie poezji podczas seksu pomaga w doprowadzaniu kobiet do orgazmu wielokrotnego?
gibbi_4
Jeśli dysponujesz naprawdę niskim barytonem w stylu Barry’ego White’a, Johnny’ego Casha lub Tadeusza Sznuka, możesz pokusić się o pobudzanie łechtaczki przy wykorzystaniu swego głosu — warto np. spróbować wyskandować lubieżnie wiersz pt. „Lubię, kiedy kobieta...” Kazimierza Przerwy—Tetmajera.

MAKSIOBRAZA
Moja eksdziewczyna, spotkana przypadkowo w sklepie ogólnospożywczym, zaczęła wyzywać mnie od mikropenisów. Jak myślisz — jestem przekreślony w oczach sąsiadek i, szczególnie, tej nowej rudej sprzedawczyni? Dodam, że moja „była” miała niestety troszeczkę racji.
xn84
Twoja eks działała zapewne w tzw. stanie wyższej konieczności (art. 26 kodeksu karnego). Polega on na poświęceniu jednego dobra dla ratowania drugiego dobra w momencie bezpośredniego niebezpieczeństwa. Nie możesz więc mieć do niej pretensji — po prostu musiała ostrzec pozostałe dziewczyny.


Dodał(a): Siostra Przełożona Środa 22.02.2012