Facet, który ZMNIEJSZYŁ penisa

Zastanawiałeś się nad tym, jak wielkie trzeba mieć przyrodzenie, aby uważać, że jest ono za duże? 17-stolatek z Ameryki właśnie został pierwszym facetem, który zdecydował się na ZMNIEJSZENIE penisa. Zdaje się, że jego decyzja była uzasadniona...

shutterstock_208725850.jpg

Podczas, gdy blisko 80% facetów chciałoby mieć większego penisa, w dziennikach medycznych właśnie została opisana historia pewnego 17-stoletniego Amerykanina, który tak bardzo cierpiał z powodu swojego wielkiego pindola, że w końcu zdecydował się na pierwszą na świecie operację pomniejszającą przyrodzenie!

"W życiu każdego lekarza musi przyjść taki moment, kiedy natknie się na sytuację, na którą nie mógł go przygotować żaden trening ani szkolenie. Jednym z nich jest niespodziewana, nieśmiała prośba pacjenta o to, aby pomóc mu z pomniejszeniem penisa" - skomentował Rafael Carrion, lekarz kierujący zespołem chirurgów, którzy podjęli się wykonania niecodziennego zabiegu.

Jeśli zastanawiacie się, jak wielki musi być penis, aby stał się przekleństwem, już wam odpowiadamy - 18 cm długości oraz 25 cm obwodu, które nie wynikają z podniecenia (!) to statystyki, z którymi na co dzień musiał mierzyć się wspomniany nastolatek. Jego członek przypominał kształtem piłkę do futbolu amerykańskiego, przez co kłopotem było nie tylko współżycie (partnerki skarżyły się na ból), ale nawet wybór spodni (bez względu na krój, fajfus dumnie prężył się, rozsadzając nogawkę).

Wielki członek nie był jednak darem od Matki Natury, ale pamiątką po urazie fizycznym z dzieciństwa, w skutek którego doszło do priapizmu. Krew, która docierała do narządu nie była w stanie z niego uciec, a to z kolei doprowadziło do jego nadmiernego, nieforemnego i przede wszystkim trwałego rozrostu.

Po operacji penis nastolatka wygląda już całkiem normalnie (czyli jest odrobinę dłuższy i szerszy niż przeciętny, ale to chyba nikogo nie powinno martwić). Lekarze usunęli także źle funkcjonujące żyły, aby zapobiec nawrotowi schorzenia.Dodał(a): Jagoda Baga Wtorek 24.02.2015