Jak zacząć przygodę z gadżetami erotycznymi? Najlepsze rozwiązania dla początkujących

Erotyczne gadżety już dawno przestały być łóżkowym tematem tabu i coraz więcej par decyduje się na zakup zabawek, by urozmaicić swoje życie seksualne. Jeśli jednak dotychczas nie miałeś żadnego doświadczenia z takimi rzeczami, możesz mieć problemy z wybraniem najlepszego sprzętu. Już sam fakt wyboru zabawki może być intrygujący, a później będzie już tylko lepiej. Musisz jednak wiedzieć, co na początku będzie dla ciebie najlepsze.
iStock-1135482485.jpg

Internet oferuje całą masę zabawek, których różnorodność funkcji może przyprawić o zawroty głowy. W końcu ciężko laikowi zdecydować, czy woli większe wibracje, długość, grubość itd.  Zamawiając gadżety erotycznie w sieci unikniesz także niezręcznej sytuacji w sex–shopie, gdy przy ladzie mógłbyś się jąkać prosząc o podanie wybranej przez siebie rzeczy. 

Zabawki erotycznie nie są tylko ciekawym dodatkiem, ale mogą mieć ogromny wpływ na twoje podejście do seksu, samopoczucie i zgłębienie relacji z partnerką. Używanie gadżetów może zmniejszyć uczucie stresu i niepokoju, a także umożliwić dodatkowe poznanie swojego ciała i odkrywanie mniej oczywistych stref erogennych. W ten sposób zrozumiecie również, co dokładnie was kręci w sypialni, a jeśli chodzi o przyjemność swoją i partnerki – to nieoceniona wiedza. 

Zobacz, jakie zabawki są najlepsze dla początkujących.

Stymulujący masażer

Zrzut ekranu 2021-02-2 o 16.18.20.png

W tej sytuacji określenie "rozmiar ma znaczenie" zupełnie się nie sprawdza. Stymulujący masażer, mimo niepozornego wyglądu, potrafi zapewnić kobiecie niezwykłą rozkosz. Jego poręczne wymiary i cichy silnik sprawiają, że masażera można używać tak naprawdę w każdych okolicznościach, co także może znacząco rozwinąć wasze życie łóżkowe i wynieść je poza sypialnię. 

Wibrujący Lush

Zrzut ekranu 2021-02-2 o 16.19.20.png

Jeśli lubicie odgrywanie ról w sypialni, a twoja partnerka chciałaby, abyś mógł kontrolować jej doznawanie przyjemności, to idealna zabawka dla was. Lush pozwala na regulację wibracji za pomocą aplikacji. Gdy tylko kobieta będzie miała go w sobie, możesz w każdej chwili wybrać, z jaką częstotliwością ma działać. Może spróbujecie także pobawić się w tej sposób gdzieś publicznie? Kto wie, w końcu zabawki znacząco poszerzają możliwości, jeśli chodzi o sferę seksualną. 

Pierścień erekcyjny

Zrzut ekranu 2021-02-2 o 16.21.38.png

Ta prosta zabawka ma niezwykle przydatne zastosowanie, jeśli lubicie naprawdę długą zabawę. Nałożenie pierścienia na penisa jest równoznaczne z wydłużeniem stosunku i zwiększeniem zadowolenia z własnej skuteczności podczas seksu. Gwarantuje także nie tylko dłuższą, ale i silniejszą erekcję, co daje także zintensyfikowane orgazmy. Jednocześnie zaimponujesz partnerce przez podniesienie swoich umiejętności.

Wibrator łechtaczkowy

Zrzut ekranu 2021-02-2 o 16.20.39.png

Kobiece strefy erogenne są zdecydowanie bardziej skomplikowane, niż mężczyzn. Dlatego trzeba naprawdę się postarać, by zapewnić im jak największą przyjemność podczas zabawy. Znaczną pomocą będzie wibrator łechtaczkowy, czyli tzw. "Króliczek". Poza klasyczną penetracją stymuluje także łechtaczkę. To gwarancja intensywnego orgazmu – później zawsze partnerka może się odwdzięczyć, chociaż sam widok tego, w jaki sposób sprawia sobie przyjemność, powinien być satysfakcjonujący.

Wibrator dla par

Zrzut ekranu 2021-02-2 o 16.22.34.png

Tak, istnieje wibrator dla dwojga. Umożliwia on jednoczesną stymulację łechtaczki i członka. To świetne rozwiązanie zarówno podczas gry wstępnej, jak i niekiedy zabawy w tej sposób zamiast klasycznego stosunku. Istnieją również takie wibratory ze specjalnymi, dodatkowymi funkcjami, umożliwiającymi używanie sprzętu także podczas seksu, poprzez wprowadzenie jednej części do pochwy, co dzięki wibracjom intensyfikuje doznania zarówno partnera, jak i partnerki w trakcie stosunku.Dodał(a): CKM.PL Wtorek 02.02.2021