Jak zostać królem aplikacji randkowych. Jedyny słuszny poradnik - cz.2

Co jakiś czas sprawdzamy wiadomości od was, choć głównie pytacie o wydanie papierowe, instagramy modelek bądź castingi na gwiazdorów filmów dla dorosłych. Nuda. Coś nas podkusiło, by tym razem nadrobić wszystkie DM'y i wśród nich znaleźliśmy faceta o wdzięcznym pseudonimie - Pacyfikator.
pexels-valeria-boltneva-597200.jpg

Pacyfikator, bo zupełnie zmienię wasze przekonanie o aplikacjach randkowych. Myślisz, że dobrze prowadzisz swój profil, tylko to dziewczyny nie są zainteresowane? Bzdura. Spośród tych wszystkich pajaców w hawajskich koszulach, którzy biorą od was grube pieniądze za populizmy, ładne hasła i tak w zasadzie to nic konkretnego, trafiliście na diament. Dzielę się wiedzą za darmo. Zależy mi na tym, by faceci nabrali pewności siebie, cieszyli się powodzeniem u kobiet i przede wszystkim nie byli samotni. Należysz do osób, które myślą, że źle im idzie w randkowaniu lub w ogóle nie mają odwagi, by się za to zabrać? Moje słowa są kierowane właśnie do ciebie.

Jak zostać królem aplikacji randkowych. Jedyny słuszny poradnik - cz.1


Nie zagadasz, nie zdobędziesz

Choć wszędzie widzimy walki o równouprawnienie, absolutnie nie dotyczą one kwestii podrywu. Jeśli jakakolwiek kobieta wykaże zainteresowanie tobą jako pierwsza i zagada sama z siebie, nie szukaj dalej, tylko kupuj jej pierścionek. Niestety ciężko wierzyć w tak absurdalną rzecz, więc czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak po kilku pierwszych zdaniach pokazać się z najlepszej strony.

pexels-andrea-piacquadio-815996.jpg

Kasa wyszła z mody

Bzdurą jest to, że dziewczyny lecą wyłącznie na pieniądze i urodę. Te czasy dawno minęły, teraz facet nie musi legitymować się posagiem. Płeć piękna chce zobaczyć w tobie swoją bratnią duszę. Masz być zabawny, błyskotliwy, szarmancki, a przede wszystkim musisz słuchać z widocznym zainteresowaniem. Po co jej maczo, który jedyne co robi, to się sobą przechwala? Uwierz, że jeśli docenisz jej sposób wypowiadania się, będziesz ciekawy jej opowieści i wyciągniesz z nich kolejne pytania, będzie jej niezwykle miło, a co za tym idzie, ogromnie zaplusujesz. Zwracaj uwagę na detale, czytaj opisy, nawiązuj do nich. Niewiele potrzeba, by wyróżnić się na tle napalonych samców, którzy mają jedno w głowie.

@fabjulus I co wy na to? Zgadzacie się? 🎥 Ibisekcja, TVN, 1999r. #fabceleb #edytagórniak ♬ dźwięk oryginalny - Fabjulus


Najlepsza linia podrywu.

Chcesz konkretów? Masz! Przez wiele lat używałem jednego, prostego rozpoczęcia rozmowy, które gwarantuje stuprocentową skuteczność. Załóżmy, że widzisz wyłącznie jej zdjęcie. Nie masz absolutnie żadnych innych informacji. Tylko fotografia. Bazuj na tym, co zaraz przeczytasz i lekko to modyfikuj - jeśli jest noc, pisz że jesteś bardzo zmęczony. Jeśli jest wieczór, pisz że po pracy wyparowało z ciebie życie. Rozpoczynaj rozmowę tak:

Cześć, co prawda jest już późno, więc zmęczenie wygrywa z chęcią kreatywnego zagadania, ale chciałem szybko złapać z Tobą kontakt. Zobaczysz, że ta rozmowa szybko nabierze na wartości. Zacznę więc banałem i zapytam "co słychać?". Później będziemy mieli z górki.

Zawsze działa. Jeśli przypadkiem się okaże, że nie była to najlepsza linia podrywu - pisz z zażaleniami, uratuję dla ciebie tę relację. Gwarancja jest jednak niezbyt potrzebna, skoro sam nie należę do najbardziej urodziwych mężczyzn, a zawsze spotykałem się z docenieniem tego, że się "wysiliłem" i nie zacząłem tak, jak każdy inny facet. 

Tak jak wcześniej napisałem, dostosuj tę wiadomość pod panujące warunki. Przykłady? Proszę bardzo:

Cześć, co prawda jest już dawno po północy i powoli zbieram się do spania, ale chciałem szybko złapać z Tobą kontakt. Zobaczysz, że ta rozmowa szybko nabierze na wartości. Zacznę więc banałem i zapytam "co słychać?". Później będziemy mieli z górki.

Cześć, co prawda właśnie skończyłem pracę i mentalnie jeszcze nie zdążyłem z niej wyjść, ale chciałem szybko złapać z Tobą kontakt. Zobaczysz, że ta rozmowa szybko nabierze na wartości. Zacznę więc banałem i zapytam "co słychać?". Później będziemy mieli z górki.

pexels-summer-stock-881583.jpg

Wyczekuj kolejnych poradników, a zobaczysz, że dzięki temu staniesz się królem Tindera. Przede wszystkim nie spinaj się, to złota zasada. Z pewnością spodobasz się kilku dziewczynom, więc nie traktuj każdej, jako "ta jedyna", bo powiew desperacji czuć nawet przez ekran telefonu. Otwórz furtkę, lecz nie wpuszczaj natychmiast do środka.


Dodał(a): PACYFIKATOR Poniedziałek 02.10.2023