Kobiety z sex fantazją

Masz ochotę na niecodzienny seks? Oto najpopularniejsze fantazje erotyczne każdej kobiety. Ty zastanów się, co z nimi zrobić
Seks fantazje każdej kobiety
Brutalność

Powie ci to każdy szanujący się psycholog lub seksuolog: wszystkie kobiety mają skłonności masochistyczne. Nic dziwnego, że ponoć nawet 83 % pań marzy o byciu wziętą naprawdę ostro i brutalnie przez zdecydowanego kochanka, a nie jakąś metroseksualną lebiegę. Bez żadnej gry wstępnej, z mocnym szarpaniem jej za włosy, pluciem na jej twarz i naprawdę potężnym laniem jej tyłeczka.

Gwałt
Oto bardziej radykalna odmiana poprzedniej fantazji: tzw. bezpieczny gwałt. Na czym on polega? Najczęściej panie marzą o tym, że do sypialni wdziera się nieznajomy przystojniak z potężnym wzwodem i przelatuje je, pomimo ich próśb i gróźb. Według najnowszych badań na ten temat (przeprowadzonych w 2009 r. na North Texas University) marzy o tym nawet 62 % pań. Uwaga: jest to tylko kobieca fantazja, zazwyczaj nie oznacza ona chęci bycia zgwałconą naprawdę. Pamiętaj, że gwałt to przestępstwo, nie namawiamy do takich zachowań!

Striptizerka
Tak, zdecydowana większość kobiet ma skłonności ekshibicjonistyczne. Najczęściej to formę fantazji, w której podglądasz ją i masturbujesz się. Czasami dziewczyny fantazjują też, że są profesjonalnymi striptizerkami, którym wciskasz kasę za majteczki. Dlaczego ekshibicjonistyczne fantazje są tak popularne? Zdaniem psychologów kobiety kręcą sytuacje, w których wywołują u ciebie wzwód – ich zdaniem w ten właśnie sposób przejmują nad tobą kontrolę.

Prostytutka
Jeden z absolutnych hitów na liście najczęstszych fantazji – ponoć nawet 80 proc. pań marzy o byciu prostytutką. Oczywiście większość z nich precyzuje, że nie chciałyby być jakimiś tam pierwszymi lepszymi tirówkami z Trasy Katowickiej, lecz luksusowymi i świetnie opłacanymi call girls w stylu bohaterki filmu "Pretty Woman".

Książę z bajki
Aż 85 % niezamężnych pań fantazjuje na temat wysokiego przystojniaka, który przyjedzie na białym koniu i poprosi je o rękę. Lub też przynajmniej o niskim grubasie, który będzie tak bogaty, że będą mogły przestać pracować.

Wygrana na loterii
Wciąż nie wierzysz, że kobiety są materialistkami? Otóż 75 proc. kobiet zapytanych o fantazję erotyczną deklaruje, że nic nie podnieciłyby ich bardziej, niż zgarnięcie potężnej kasy. Nic dziwnego, że choć dziś panie stanowią ok. 33 proc. osób uzależnionych od hazardu, to w ostatnich latach ich ilość wzrasta w niesamowitym tempie.

Trójkąt
Precyzując: zdecydowanie najwięcej pań marzy o trójkącie z dwoma facetami. Dodajmy: wspaniale obdarzonymi supersamcami, którzy całą uwagę skupiają na usłużnym zaspakajaniu jej otworów. Zaraz za tą fantazją można znaleźć marzenia na temat trójkąta damsko-damsko-męskiego (oczywiście facet musi poświęcać uwagę jej, a nie „tej drugiej”).

Seks z nieznajomym
Oto totalna obsesja nawet najwierniejszych żon: podczas wieczoru w brudnym barze podrywa ją przystojniak. Znajomość szybko kończy się brudnym seksem na zapleczu albo w samochodzie. Po wszystkim on zapina spodnie i odchodzi w siną dal, nie podając jej nawet swojego imienia (o numerze Skype'a albo facebookowych koordynatach nawet nie wspominając).

Seks z inną kobietą
Jak od wielu lat podkreślają seksuolodzy, kobiety mają o wiele większe skłonności homoseksualne, niż mężczyźni. Nic więc dziwnego, że według aktualnych badań nawet 60 proc. heteroseksualnych dziewczyn marzy w skrytości o byciu lesbijką lub przynajmniej biseksualistką.

Uczennica
Nawet te dziewczyny, które chodzenia do szkoły nienawidziły pasjami, czasem łapią się na takiej fantazji: są niewinnymi uczennicami w minispódniczkach, karconymi przez starszego, surowego nauczyciela. W owych marzeniach są przekładane przez kolano pedagoga oraz robią naprawdę bardzo wyuzdane rzeczy w celu uniknięcia „pały” na koniec roku.

Dzień w skórze mężczyzny
O tym, aby przekonać się jak to jest być facetem marzy aż 40 na 100 kobiet. Twierdzą, że wystarczyłby im zaledwie jeden dzień, aby poznać tajemnice męskiej psychiki. Oraz oczywiście jedna noc, podczas której przekonałyby się, jak to jest być „po drugiej stronie penisa”.

Dodał(a): Alex DeLarge