Prawoskręt penisowy

Kiedy penis jest krzywy, a cycki małe, do pomocy wkracza Siostra Przełożona! Służę dobrą radą kochani, bo wiem jaki seks jest dla was ważny!

dr_housex.jpg

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

PRAWICOWIEC
Moja nowa dziewczyna zwróciła uwagę, że mój penis jest trochę przekręcony w prawo. Ją bardzo to bawi, ale ja zacząłem się zastanawiać, czy powinienem pójść z tą sprawą do lekarza. Nadmieniam, że swoje zadania mój penis spełnia bez zarzutu.
Orzeł z Pabianic
Wizyta u lekarza byłaby w twoim przypadku stratą czasu. Twojej dziewczynie możesz powiedzieć, że według badań amerykańskich naukowców ok. 28 procent penisów skręca skosem ku górze, 11 procent jest lewoskrętnych, a ok. 2 procent – przekręconych w prawo. Powinieneś czuć się wyróżniony tak rzadkim „odchyleniem prawicowym”.

KAPUSTA ROZPUSTA
Wyczytałam w jednej z gazet, że od kapusty kiszonej rosną piersi. Jem już tę okropną, śmierdzącą kapustę od kilku miesięcy i mam tylko rozwolnienie. Cycki w ogóle nie urosły! Czy to normalne?
Basia
W sprawie rozwolnienia - skontaktuj się z lekarzem bo grozi ci odwodnienie. W sprawie piersi – skontaktuj się z psychiatrą.

LIST MIESIĄCA
Skąd się biorą dzieci?
Ciekawski
Są różne teorie: seks, bocian, krasnoludki, dobre wróżki i kapuściane głąby. W twoim przypadku obstawiam w ciemno to ostatnie.


Dodał(a): Siostra Przełożona Poniedziałek 21.05.2012