Laski na połysku, w bieliźnie i bez!

Kolejne świetne pozycje od niemieckiego wydawnictwa Goliath, które od ponad 15 lat rozpieszcza estetycznych fanatyków pięknem w najczystszej postaci.
dziewczyny w lateksie zdjęcia


„Sexy Lingerie Girls” to erotyczna opowieść Tammy Sands – fotografki, producentki i wydawcy o pięknych dziewczynach, które chętnie rozbierasz wzrokiem. Nie musisz się jednak trudzić. Dla tej artystki, największe gwiazdy modellingu dla dorosłych, zrzucają ciuszki bez pytania o cel projektu. Tammy od 18 lat zajmuje się promowaniem kobiecych wdzięków w najbardziej naturalnej postaci, czyli nago.
dziewczyny w lateksie zdjęcia
W albumie pioniera pięknych obrazków, wydawnictwa Goliath, na kolejnych kartach oglądamy hipnotyzujące zdjęcia, na których krok po kroku, kilkadziesiąt pięknych dziewczyn pozuje w świetnie dobranej bieliźnie. Transparentne bluzeczki, gorsety, pasy z pończochami, seksowne body, nylonowe dodatki, a czasem tylko kokardki lub tasiemki kryją młode i jędrne ciała przeuroczych modelek gotowych dla Tammy (a pośrednio dla ciebie) zrzucić wszystko, co je uwiera.

I tak oto w albumie „Sexy Lingerie Girls” od zapoznania się z kolejną modelką, możesz przejść do eksplorowania jej ciała na kolejnych fotografiach, by na końcu wstrzymać na chwilę oddech, gdy dziewczyna nie ma już nic do ukrycia.

Fotografie Tammy Sands, mimo że odsłaniają wszystko i często pokazują panie jak gdyby przyłapano je na zabawianiu się ze sobą, pozostają bardzo kobiece i subtelne. Autorka zna się na rzeczy i wie jak najlepiej pokazać prawdziwą naturę swych modelek zachowując profesjonalne techniczne podejście. Wraz ze studio filmowym Girlfriends Films, specjalizującym się w filmach lesbijskich, wydała na DVD film, na którym dziewczyny masturbują się oraz kuszą swoich podglądaczy. Obraz ten w 2012 roku zdobył Porno Oscara.

dziewczyny w lateksie zdjęcia

Druga najświeższa pozycja od Goliatha, to „High Gloss Dolls”, czyli po naszemu – dziewczynki na najwyższym połysku. Jeśli nigdy nie doświadczyłeś szybszego bicia serca, widząc laskę w obcisłym skórzanym lub lateksowym wdzianku, to najprawdopodobniej utraciłeś wzrok i powinieneś zgłosić się niezwłocznie do okulisty. Jeśli jednak pozostał ci dotyk, nie oprzesz się, by nie pogładzić kobiece kształty ciasno opakowane w gładziutkie i śliskie ciuszki.
dziewczyny w lateksie zdjęcia
Nikt nie zna się na wysokim połysku jak Katja Ehrhardt. Ta niemiecka projektantka i fotografka specjalizuje się w lateksowym fetyszu od kilkunastu lat. Jest na tyle skuteczna w przekonywaniu do swoich wizji, że nawet w Dubaju, kraju o bardzo konserwatywnym podejściu do seksu i nagości, zakorzeniła swoją markę skupiającą się na wymyślnej bieliźnie i ubiorach do zabaw erotycznych stworzonych z połyskujących materiałów.

Zdjęcia są tak realistyczne, że oczami ślizgasz się po krągłościach modelek i słyszysz jak ich lateksowa i skórzana bielizna skrzeczy podczas wyginania się przed obiektywem. Problem z tego typu kostiumami jest taki, że kojarzyły się z kiczem i tandetą. Najprawdopodobniej dlatego, że nie zostały wydane w ten sposób jak w albumie „High Gloss Dolls”. Założę się, że właśnie zastanawiasz się gdzie i za ile kupić swojej pani taki uniform

dziewczyny w lateksie zdjęcia

Póki co, „Sexy Lingerie Girls” praz „High Gloss Dolls” możesz zamówić na www.goliathbooks.com.

Dodał(a): gianni Poniedziałek 28.01.2013