Masturbator na USB

Nowy wymiar rozrywki dla kawalerów. Lub facetów znudzonych swoimi partnerkami
sztuczna wagina.jpg

fot. youtube.com


Oto RealTouch Interactive Masturbator. Nazwa jest jak najbardziej adekwatna do tego urządzenia. Podłączając masturbatora do komputera regulujesz intensywność skurczy, nawilżania, a także rodzaj współżycia - urządzenie świetnie imituje seks waginalny, oralny i analny. Zabawka sama się nawilża, wystarczy, że wlejesz odpowiednią ilość lubrykantu do specjalnego pojemnika, a oprogramowanie przejmie pałeczkę… W środku ma dwie grzałki regulujące temperaturę, więc ustaw dziewczynę jaką lubisz – zimną (dosłownie) sukę lub gorącą kocicę (właściwie kociołek).

Po rejestracji produktu online, do wyboru masz 10 filmów heteroseksualnych i 10 homoseksualnych. Można również skorzystać z wideo na życzenie, dodatkowo płatnych. W momencie, kiedy na ekranie aktorzy rozmawiają, zabawka milczy, jednak gdy zabierają się do roboty, urządzenie zaczyna hałasować. Taka interakcja z użytkownikiem. Do tego wargi sromowe i wagina otwarte są na gości różnych gabarytów – poszczególne części dopasowują się do anatomii gościa odwiedzającego tę jaskinię rozkoszy.

Niepokojące są jednak dźwięki wydobywające się z masturbatora. Brzmi to jakby niszczarki gałęzi mieliły pozostałości po huraganie, co może trochę rozpraszać, a przede wszystkim niepokoić

Gdybyś miał problemy z podłączeniem, możesz zwrócić się do obsługi technicznej o pomoc. Chodzi oczywiście o podłączenie zabawki do komputera, nie penisa do urządzenia.

Cena tej partnerki zamkniętej w białej puszce: 329.95 $
Za dodatkową opłatą możesz `uprawiać seks` z dziewczyną z obsługi, która na bieżąco będzie wykonywać twoje polecenia, a RealTouch przeniesie akcję na twojego penisa!


Podkręć atmosferę w sypialni - seksowne gadżety!

Dodał(a): gianni Środa 29.08.2012