Jak rozpoznać, czy ona na ciebie leci

Rozmawia z tobą z grzeczności, czy marzy o dobraniu się do twojego rozporka?

ciało kobiet

Poznaj najważniejsze sekrety kobiecej mowy ciała, a z łatwością rozgryziesz jej intencje. Obserwuj niewerbalne znaki, aby wiedzieć, co powiedzieć kobiecie w odpowiednim momencie.

Kręcenie się w pobliżu
Jesteś na imprezie i wciąż, niby przypadkowo, przechodzi obok ciebie dziewczyna, z pozoru patrząc pod swoje nogi i w ogóle nie zwracając na ciebie uwagi? Zareaguj, zagadaj – to najprawdopodobniej próba nawiązania z tobą kontaktu. No, chyba że naprawdę zgubiła w tym miejscu 100 zł...

Włosy
Jeśli podczas pogaduszek z tobą bawi się włosami, często poprawia je, gładzi i zaplata na palcach, oznacza to, że praktycznie masz ją w garści. W ten sposób wysyła sygnał: „Chcę, żebyś uważał mnie za atrakcyjną”. Szczególnie pożądana jest sytuacja, w której dziewczyna zarzuca włosami, przy okazji eksponując szyję, czyli swoją mocno erogenną strefę.

Nadpobudliwość

Nerwowo bawi się bransoletką, kieliszkiem albo zapalniczką, lekko drapie się za uszami i sprawia wrażenie ewidentnie nadaktywnej? A więc może cierpieć na ADHD. Lecz nie odsyłaj jej od razu do psychiatry! Bardziej prawdopodobne jest to, że ślicznotka po prostu mocno działasz na tę laseczkę i próbuje się uspokoić.


Usta
Oczywiście najważniejszy jest uśmiech – szczery, niewymuszony. Jednak to nie wszystko. Zwróć uwagę, czy przygryza usta w zmysłowy sposób, oblizuje. Jeśli dodatkowo delikatnie muska je swoim palcem albo słomką do napojów – 100 punktów dla ciebie! Uwierz, że nie tylko tobie kojarzy się to podświadomie z robieniem laski.

Oczy

Oprócz zalotnego trzepotania rzęsami ważne są też inne objawy. Koniecznie przypatrz się jej źrenicom. Powiększą się, jeżeli ślicznotka jest podekscytowana twoją osobą. Liczy się także to, czy ona spogląda na ciebie wyłącznie ukradkiem (źle), czy zdarza się jej patrzeć w twoją stronę przez dłuższy czas (dobrze), podnosząc przy tym brwi. Oczywiście nie odnosi się to sytuacji, w której nagle za twoimi plecami wyrośnie np. Godzilla albo pięciometrowy pająk.

Stopy
Macha beztrosko swoim butem, zawieszonym na czubkach palców? Genialnie! Oznacza to, że czuje się w twoim towarzystwie bezpieczna i zrelaksowana.


Głos
Zmysłowo obniża tembr głosu? To jedna z podświadomych zachowań ludzi zainteresowanych drugą osobą – starają się upodobnić do partnera, naśladują go.

Strój
Na kolejną randkę przyszła w bluzeczce odsłaniającej pępek i z dużym dekoltem oraz spódniczce odsłaniającej nogi? A więc ewidentnie kusi cię swoimi atutami. Oczywiście nie dotyczy to plenerowych randek w środku zimy.


Troska
Podczas kolacji na wąsie został ci kawałek makaronu albo masz na głowie ptasią kupę? Kobieta, której naprawdę się podobasz, wykaże się matczynym gestem i zdejmie z ciebie owe ciała obce. Inną odmianą jest troska o to, żebyś był zaangażowany w rozmowę z nią – lekko poirytował ją fakt, że zbyt długo rozmawiałeś z cycatą barmanką? A więc zależy jej na tobie!

Podtrzymywanie rozmowy
Jeśli podczas spotkania skończy się temat, nie panikuj, lecz wykorzystaj ten moment do kolejnej analizy jej intencji – jeśli sama będzie starała się ponownie nawiązać rozmowę (zamiast wykorzystać krępującą ciszę jako pretekst do ucieczki), to dla ciebie bardzo dobry znak.

Ułożenie ciała
Jeśli w trakcie spotkania stopniowo przesuwa się w twoją stronę (a przynajmniej nie ucieka w przeciwną), jest świetnie. Jeszcze lepiej, jeśli co jakiś czas nachyla się w twoją stronę, wysuwa w twoim kierunku nogi, lekko rozchyla kolana, siedzi oparta wygodnie bądź, gdy w tle słychać muzykę, porusza ciałem w jej rytm. To jedne z najważniejszych oznak, że ma ochotę cię przelecieć.


Dotyk
Oto wyższy stopień jej zainteresowania tobą. Oczywiście nie zawsze można liczyć na idealny scenariusz, czyli klepnięcie albo podszczypanie twojego tyłka. Owe sygnały zazwyczaj są bardziej subtelne. „Niechcący” muska twoją dłoń albo przelotnie ociera się kolanem o twoje udo? Uwierz, tu nie ma miejsca na przypadki. Zrozum, że masz ją w garści. I nie schrzań tego. Koniecznie odwzajemnij dotyk. Niemal na pewno nie oberwiesz po twarzy.


Znasz inne sekrety kobiecej mowy ciała? Koniecznie podziel się z nami swoją ekspercką wiedzą!
Zobacz, co one na to.Dodał(a): Wong Pythong Wtorek 20.09.2011