Niemoralne fantazje Polek – one tego chcą!

Boisz się zdradzić swojej kobiecie, że chciałbyś z nią wyprawiać takie rzeczy, że aż się tego wstydzisz? Błąd! Bo ona właśnie czeka na taką niemoralną propozycję...


fantazje-polek-ckm.jpg

Skąd to wiemy? Z lektury wydanej przez wydawnictwo Wielka Litera książki Andrzeja Depki i Sylwii Jędrzejewskiej „Chciałabym, chciała... O czym Polki marzą w łóżku”.

Znany seksuolog zebrał w niej przesłane mu przez kilkaset Polek opisy ich najintymniejszych fantazji seksualnych. Będziesz pewnie zaskoczony tymi marzeniami, ich odwagą i bezpruderyjnością, ale jeśli będziesz mądry – wyciągniesz z tego wnioski dla siebie. Bo choć fantazje są różne, wiele z nich Polki chcą realizować ze swoimi partnerami. Więc panowie – szable w dłoń! Przeczytaj wybrane przez nas seksmarzenia i pamiętaj: to wymyśliły kobiety.

Joanna, 35 lat: ostry trójkąt
„Mam dużo marzeń seksualnych. Dwóch mężczyzn. Obydwaj są moi i mnie pragną. Na imprezach działamy na siebie wzajemnie tak, że seks w trójkącie trwa później długo i namiętnie. Drugi kocha się ze mną przez ciało pierwszego lub mój kocha mnie za jego pośrednictwem. Później potrafią brutalnie zerżnąć się wzajemnie, aż w końcu obydwaj swobodnie kochają mnie jednocześnie. Naraz wchodzą we mnie, by rozpocząć na nowo taniec miłości ciał. Uwielbiam moment, gdy obaj kończą jednocześnie uniesieniem w moim ciele...”.

Anna, 30 lat: gwałt
„Często fantazjuję o byciu zgwałconą przez partnera. Wymyśliłam nawet scenariusz, kiedy on samochodem wraca skądś, ja stoję przy drodze i »łapię stopa«, on mnie zabiera i gwałci. Jednak byłabym otwarta na wszelkie inne scenariusze. Ogólnie lubię brutalny seks”. 

Magdalena, 24 lata: kowboj
„Moja ulubiona fantazja jest związana z moją ulubioną muzyką country. Marzy mi się seks na łonie natury (blisko rzeki, pod wielkim, rozłożystym drzewem, w oddali pasą się konie) z prawdziwym kowbojem, facetem, który całe tygodnie spędza na szlaku, przepędzając konie... i oczywiście jest w kowbojskim kapeluszu! Aaa…. Udało mi się choć namiastkę tej fantazji zrealizować. Namówiłam mojego mężczyznę na seks w kapeluszu – no, muszę przyznać, że było całkiem oryginalnie”.

Anna, 19 lat: zmiana ról
„W mojej fantazji chcę zamienić »role« i to ja będę go pieprzyć. Chcę go rżnąć w dupę sztucznym penisem lub czymkolwiek innym, co będzie lubił. Chcę mu wkładać i widzieć, jak umiera z rozkoszy. Chcę przełamać tabu tej analnej nietykalności facetów, obudzić go! Chcę, żeby jemu było pysznie, więc i mi będzie. Ten męski anal mnie ostatnio naprawdę prześladuje. Chcę lizać jego najsłodszy tyłek i męczyć go. Niech on będzie napalony nie mniej niż ja, głośny i megapodniecający!”.

To tylko fragment artykułu. Dużo więcej autentycznych, bardzo ostrych fantazji seksualnych polskich kobiet znajdziesz w aktualnym numerze CKM – w kioskach!

ckm_7-17-617.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis! KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Czwartek 29.06.2017