O tej godzinie najlepiej uprawiać seks

Oczywiście można powiedzieć, że każda pora dnia i nocy jest dobra na seks. I z męskiego punktu widzenia to zapewne prawda. Nauka ma jednak na ten temat inne zdanie i określa dokładnie jedną konkretną godzinę, w której bzykanie zapewni wam najwięcej radości.
iStock-542173666.jpg

Naukowcy we współpracy z Forza Supplements, firmą zajmującą się, jak sama nazwa wskazuje, suplementami diety i zdrową żywnością, przeprowadzili w ostatnim czasie obserwacje zegarów biologicznych i rytmów dobowych 1000 osób. Wszystko po to, by określić optymalny czas, w którym wykonywanie poszczególnych czynności będzie najbardziej efektywne.

Z obserwacji wynikło m.in. to, że najlepszymi godzinami na spożywanie posiłków są godziny 7.15, 12.15 i 18 oraz to, że szczyt koncentracji umysłowej przypada na godzinę 9.45. To, co nas jednak najbardziej interesuje, to optymalna godzina na seks. I według powyższych badań jest to 7.30 rano.

Jest to zdecydowanie zła wiadomość dla tych, którzy uwielbiają długo spać, niemniej to właśnie o wpół do ósmej rano, niedługo po przebudzeniu, poziom energii i hormonów jest największy, dzięki czemu można wycisnąć z bzykania sto procent satysfakcji. Oczywiście numerek z samego rana ma także bardzo pozytywny wpływ na resztę dnia i jesteśmy w stanie wymienić co najmniej 10 różnych powodów, dla których warto to robić.

Dlatego zamiast każdego ranka jęczeć, że „jeszcze pięć minut”, po prostu spraw, by moment, w którym zadzwoni budzik, był miły. Gwarantujemy, że dzięki porannemu bzykaniu będziesz czekał na ten moment z utęsknieniem.


ZOBACZ TEŻ FOTKI SEKSOWNEJ LASKI


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. istock.com Środa 16.08.2017