Para uprawiała seks na stadionie. Mieli tysiące kibiców

Nigdy nie wiadomo, gdzie złapie was ochota na miłosne igraszki. Zazwyczaj jednak żądze da się pohamować do czasu powrotu do mieszkania, ewentualnie można 'zaliczyć' ciekawe miejsce w plenerze. Okazuje się jednak, że nie zawsze się to udaje i możemy się nie powstrzymać nawet... podczas meczu.
Zrzut ekranu 2022-08-25 o 15.39.06.png
Niedzielny finał rozgrywek amerykańskiej MLB wzbudził w kibicach skrajne emocje. Podczas rywalizacji między Oakland Athletics a Seattle Mariners doszło do niecodziennego zdarzenia. Para zakochanych uprawiała seks na oczach 9 tys. kibiców.W trakcie meczu gospodarze zamknęli sezon wygraną, jednak jeszcze zanim kibice poznali wynik, gorącą atmosferę wzbudziło nagranie jednego z kibiców. Mężczyzna uwiecznił parę w trakcie uniesienia na trybunach jednego z sektorów.

Personel twierdzi, że kamerom monitoringu nie udało się zarejestrować wideo z tej sytuacji. Mimo to policja w Okaland prowadzi postępowanie, które ma na celu zidentyfikować kochanków. "Naruszenie tyczy się lubieżnych działań publicznych" - mówi Candace Keas rzeczniczka lokalnego departamentu. Parę może czekać tysiąc dolarów grzywny lub sześciomiesięczne przejście na relację na odległość – raczej do jednej celi nie trafią.
Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot.: twitter.com Czwartek 25.08.2022