Prawie codziennie śpi z innym facetem i jest z tego dumna! Poznajcie Anię

Jeśli chodzi o najbardziej aktywne seksualnie kobiety – chyba znaleźliśmy zwyciężczynię konkursu. Ciężko znaleźć konkurentkę dla pani, która sypia aż z ok. 300 osobami w ciągu roku. Są to zarówno przypadkowi faceci znalezieni na aplikacjach randkowych, jak i partnerzy, z którymi weszła w układ opierający się na seksie bez zobowiązań.
Zrzut ekranu 2023-09-09 o 03.15.35.png

Anna Knight mieszka na co dzień w Australii, więc jeśli planowaliście ją wyszukiwać na Tinderze, to właśnie zepsuliśmy wasze marzenia. Kobieta zarabia głównie przez swoje konto na OnlyFans, gdzie pokazuje się w nieco odważniejszym wydaniu, niż na Instagramie. Modelka podczas wywiadu w popularnym programie "The Kyle and Jackie O Show" wyznała, z jakimi najdziwniejszymi fantazjami erotycznymi dotychczas się spotkała.
Numerem 1. jest niewątpliwie facet, który specjalnie dla Anny napisał scenariusz na 3 strony, w którym dokładnie opisał, jak ma się zachowywać i jakie kwestie ma recytować. Miała wcielić się w rolę żony najlepszego przyjaciela danego mężczyzny, który chciał się z nią spotkać i o tym, że przychodzi, aby jej w czymś pomóc, a w tym czasie akurat jego serdeczny kumpel musiał gdzieś wyjść. Anna nie zgodziła się na tą prośbę, argumentując to w następujący sposób: "Sfilmowanie tego wszystkiego zajęłoby mi prawdopodobnie trzy godziny, ponieważ było tak szczegółowe. [...] Nie jestem aż tak dobrą aktorką. Facet zaproponował mi za to 500 dolarów".

Drugie miejsce na podium (choć niektórzy zapewne będą się kłócić, że złoto w tym wypadku należy się ex aequo) trafia do mężczyzny, który poprosił o to, by udawała, że budzi się jako facet, który wstaje z łóżka jako kobieta.
Ta lista mogłaby być znacznie dłuższa, lecz lepiej skupmy się na takich fantazjach, jakie Annie udało się spełnić. Gwiazda OnlyFans zdradziła, że jednego dnia zdarzyło jej się przespać z pięcioma różnymi osobami, czego i tak nie uważa za nie wiadomo jakie osiągnięcie. Uznała nawet, że to świetna sprawa. "Po tym czuję się wzmocniona. Seks sprawia, że czuję się dobrze. Ma sprawić, że poczujesz się dobrze" – wyznała. Wiemy, że pewnie wielu z was poprze tę tezę. My wstrzymamy się od głosu.

Seks w restauracji? Proszę bardzo! Anna przyznała, że zdarzyło jej się "robić dobrze" mężczyźnie pod stolikiem w restauracji. "Skończyliśmy obiad i zabrałam się za deser" – skomentowała swoją przygodę. Pojawiało się także wiele miejsc publicznych, jak parki czy toalety. Gdybyśmy mieli dalej wymieniać jej seksualne podboje, artykuł szybko zmieniłby się w książkę. Lektura nie należałaby do najchudszych – kto wie, może i dałoby się z tego zrobić trylogię?


Dodał(a): ckm.pl / fot.: instagram embed @anniekknight Sobota 09.09.2023