Seks i mordobicie

Wiecie jaki jest przepis na szczęśliwy związek? Udany seks! Kiedy bzykasz jak należy, wszystko ujdzie ci na sucho

dr_housex.jpg

Odwiedź nas na fejsie

SEKS I MORDOBICIE
Ciągle kłócę się ze swoją kobietą. Nasz związek to nieustanne awantury, które niejednokrotnie kończą się zwykłym mordobiciem. Jednak seks, jakiego doznajemy po tych wybrykach, jest wspaniały! Co myślisz o naszym związku?
Marian
Przyznam, że „mordobicie” zupełnie mi się nie podoba, ale reszta jest okej. Zdziwisz się, gdy ci powiem, że twój związek może być bardzo trwały i udany. O wszystkim decyduje bowiem udany seks. W myśl starorzymskiej maksymy: penis bonus, pax in domus (łac.: pokój temu domowi; głównie sprawnemu penisowi!)

TRÓJDZIURKACZ
Założyłem się ze swoim kolegą o kratkę piwa, że „trójdziurkacz” to wcale nie jest wulgarne określenie rozpustnej kobiety, lecz przyrząd biurowy. Prawda, że wygrałem?!
Lechu z Warszawy
Przegrałeś! Tzw. trójdziurkacz to niewiasta, która toleruje i/lub preferuje zarówno seks oralny, waginalny, jak i anal (stąd nazwa). Niepotrzebnie się zakładałeś, bo przecież w żadnym normalnym biurze nie potrzeba dziurkacza, który robi tylko trzy otworki!

BIMBAŁY POŻĄDANE
Uwielbiam u kobiet wielkie piersi. Najlepiej takie, jakie pokazała Ewa Sonnet w CKM-ie. Niestety moja dziewczyna ma małe cycki
. Uzbierałem pieniądze na operację jej biustu, ale obawiam się, że się obrazi, gdy jej to zaproponuję. Bernard z Krakowa
Masz rację — obrazi się. Jedyną osobą, która ma prawo decydować o biuście twojej przyjaciółki, jest właśnie ona sama. Zastanów się, jak byś zareagował, gdyby ona dała ci do ręki zwitek banknotów i wysłała na zabieg wydłużenia penisa.


Dodał(a): Siostra Przełożona Wtorek 18.09.2012