Seks maraton pewnej blogerki

"Postanowiłam, że podejmę się pewnego rodzaju zadania. Będę pierwsza na świecie kobietą, która prześpi się z…. 100 tysiącami mężczyzn… Żart? Nie! Wiem, jak nazwiecie mnie po tym wpisie, ale szczerze? Mam to w czterech literach!"

seks

Ciężkie czasy nastały dla polskich blogerek! Rynek zapchany, blogi modowe mnożą się jak Ojciec Wirgiliusz, konkurencja nie śpi, licho straszy, a w ogóle to ciężko wybić się w świecie pełnym trendsetterów... Chyba, że zamiast kolejnego bloga, który ma ci pokazać jak się nosić, jak się nażreć, jak schudnąć i puścić pawia, zrobi się bloga o tym... jak dać się wydymać. 100 tysiącom facetów. Na taki właśnie pomysł wpadła Ania Lisewska - blogerka, a wkrótce może i nowa seksualna rekordzistka świata.

KIM JEST ANIA I O !@#$% jej chodzi?
Ze strony anialisewska.pl: "Urodziłam się,i wychowałam w Krakowie,gdzie też spędziłam najlepsze lata młodości.Najbardziej interesuje wszystkich skąd taka decyzja aby przespać się z taką ilością facetów?Odpowiedź prosta-robię to co kocham. Jak pisałam kocham seks i facetów (...) Zamierzam zrealizować mega maraton seksu w każdym mieście w Polsce.Do tego celu potrzebuję jednak Was panowie." - cóż, odpowiedź jest prostsza niż myśleliśmy - właśnie o !@#$% tej pani chodzi. :D

AKCJA-INICJACJA
Po kilku wpisach, zorganizowaniu miejsca i wybraniu odpowiedniego wdzianka, 24 maja seks maraton wreszcie ruszył, przez co licznik pomysłowej blogerki dobił do... 10 numerków. To i tak nieźle, biorąc pod uwagę, że impreza podczas, której można było bzyknąć Anię była zamknięta, a wejście do klubu, w którym się odbywała, kosztowało 60-100zł. Z resztą problem ze zbyt odstraszającym cennikiem zauważyła sama zainteresowana i zakomunikowała, że przenosi imprezę do hotelu, w myśl, że powinna być tania. Panowie dostaną także dostęp do prysznica więc robi się prawie kulturalnie...


blog.jpg www.facebook.com/anialisewskasex

CO DALEJ?
Nie wiemy czy Ania pobije rekord świata, ale wiemy, że jej inicjatywa jest bardzo oryginalna. Sami do końca nie ogarniamy gdzie kończy się seks a zaczyna biznes i ile w tym przyjemności, a ile nabijania statystyk, ale kibicujemy naszej rodaczce, bo w końcu to nasza rodaczka i patriotyzm wymaga od nas wspierania rodzimych... młodych talentów.


Dodał(a): Jagoda Poniedziałek 27.05.2013