Stanik golfowy

Znów okazuje się, że jeśli chodzi o przebieranie dziewczyn w fetyszystyczne ciuchy, to japońska wyobraźnia po prostu nie zna granic

triumph

Bielizna niemieckiej firmy Triumph w połączeniu z japońskim zakręceniem? Proszę bardzo – japoński oddział Triumpha opracował właśnie coś, co zachwyci zarówno miłośników kobiet w zmysłowej bieliźnie, jak i... wbijania piłeczek w dołki. Oto zmysłowy ciuszek (nazwany światowo, bo po angielsku Nice Cup in a Bra czyli Ładnym pucharem w staniku), który w ułamku sekundy można przeobrazić w pole do gry w minigolfa!
Stanik golfowy

Po zdjęciu stanika z dziewczyny wystarczy go rozwinąć, a automatycznie przeobrazi się w matę o długości 1,5 m. Na jej końcu znajdują się dwa dołki, do których starasz się wbić piłkę. Jeśli ci się to uda, to głośnik ukryty w biustonoszu wyemituje pochwałę celnego uderzenia – usłyszysz wymówione namiętnym głosem słowa „Nice shot” („Niezły strzał”). Oczywiście jest także druga nagroda – w końcu w tym momencie dziewczyna czeka już topless.

Wynalazek posiada też dodatkowe bajery, takie jak kieszonki na piłeczki golfowe. Opcjonalnie można dokupić drugi element stroju idealnej dziewczyny golfisty – króciutką spódniczkę z umieszczonym na pupie napisem „Be Quiet” („Proszę o ciszę”). W końcu wiadomo, jak ważne jest nierozpraszanie golfisty, gdy ten akurat przymierza się do zaliczenia kolejnego dołka. Jak zapowiadają przedstawiciele japońskiego oddziału firmy Triumph, w niedługim czasie tego sportowego stanika można spodziewać się w tamtejszych sklepach.

Zobacz, co na to baby.Dodał(a): Alex DeLarge Środa 28.09.2011