Trzy seksualne prawdy, których na pewno nie wiesz o kobiecie

Pamiętasz kiedy kobieta była ostatnio ostro napalona na Ciebie? Ujeżdżała Cię jak ogiera, lizała, ssała, prosiła o więcej i więcej...
feromonyC.jpg
Niestety nie pamiętasz. A wasz standardowy wieczór od dłuższego czasu wygląda tak: Ty zblazowany przed komputerem, a ona tymczasem z wypiekami nad książką "50 twarzy Greya". Pytasz siebie "o co tu chodzi do cholery"?! Jeśli to Cię wkurza to znaczy, że to najwyższy czas, abyś przejął inicjatywę. Wzniecił żar podniecenia i rozpalił ją do ekstazy.

CHCESZ ZWIĘKSZYĆ JEJ PODNIECENIE O 200% ??? Jest na to prosty sposób! Wystarczy zaopatrzyć się w Pheromax – najlepsze feromony do uwodzenia jakie kiedykolwiek powstały.

phx_ckm_2a.jpgJa na początku nie wierzyłem w to wcale. Myślałem, że to ściema. Kupiłem jednak z ciekawości, na próbę. O jakie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem jak to działa. Kobietom po prostu miękną kolana!

Czym są feromony?
Wybitny polski seksuolog prof. Zbigniew Lew-Starowicz specjalnie dla Feromony.pl - zdradził jak działają ludzkie feromony:

„Feromony należą do głównego elementu tzw. chemii miłości i wywołują: odczuwanie pociągu do danej osoby, zakochanie się, euforię, sprzyjają osiąganiu orgazmu. Są nazywane ‘narkotykami miłości’. Od niedawna są bardziej doceniane i wykorzystywane w celu zwiększenia atrakcyjności erotycznej a nawet leczenia zaburzeń pożądania i podniecenia seksualnego.”

Jak zapach samca Alfa działa na kobiety?
Po pierwsze:
zapamiętaj raz na zawsze! Kobiety kręci zapach samca Alfa. One lecą jak pszczoły do miodu za takim facetem. Gdy tylko wyczują ten zapach ich erotyczna fantazja zaczyna pracować na pełnych obrotach. Ty możesz mieć ten zapach w eleganckiej buteleczce i potęgować seksualne doznania kobiet kiedy tylko zechcesz.

Po drugie: kobieta uwielbia poddawać się silnemu mężczyźnie - patrz przypadek Greya. Taki wydawałoby się wylizany lovelasik, a zobacz jak potrafił ułożyć sobie pannę pod swoje wyrafinowane potrzeby. Wiesz, że najwięksi amanci tego świata stosowali feromony już od wieków??? Z pomocą Pheromax  zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami.

Po trzecie: KOBIETA WYCZUWAJĄC MĘSKIE FEROMONY PODNIECA SIĘ O 200% BARDZIEJ W SYTUACJI INTYMNEJ – to udowodnione naukowo!!! Niestety dzisiejsza mania zarazków i kąpania się pięć razy dziennie zmywa z nas całą feromonową aurę. W zamian proponuje się nam perfumy o zniewieściałych słodko-cytrusowych nutach. Panowie SAMIEC ALFA nie pachnie bergamotką, ani morską bryzą! Pachnie uwodzeniem!

Chcesz zobaczyć natychmiast efekt  o którym piszę? Kup oryginalny Pheromax u największego dystrybutora w Polsce na FEROMONY.PL. Sprawdziłem osobiście. Polecam!!!


Dodał(a): mat. prasowy Poniedziałek 20.07.2015