Wibrator uczący się kobiety

Ten wibrator jest w stanie śledzić to, co dzieje w kobiecej waginie podczas masturbacji i podpowiedzieć jej co zmienić, by orgazm był lepszy. Tak wygląda przyszłość seksu? Najwyraźniej.
Wibrator uczący się kobiety.jpg

O ile jesteśmy prawie pewni, że Dildo dron, albo Dildo Selfie Stick, o których niedawno pisaliśmy,  to raczej gadżety stworzone dla żartów i istnieją raczej niewielkie szanse, że kiedykolwiek trafią one do sprzedaży, o tyle wibrator, uczący się tego, co kręci kobietę podczas masturbacji jest projektem jak najbardziej serio.

Lioness (lwica), to naprawdę bardzo inteligentna seks zabawka. Otóż za pomocą specjalnych sensorów jest ona w stanie monitorować to, co dzieje się w waginie podczas masturbacji i dokładnie określać co podziałało na kobietę, a co nie. Przy czym zabawka bierze pod uwagę nie tylko technikę, ale także porę dnia albo nastrój kobiety, analizuje te dane i informuje co należy zmienić, aby orgazm był bardziej spektakularny.

Mówiąc w skrócie: wibrator po prostu uczy się swojej właścicielki, a im więcej ta go używa, tym bardziej staje się on efektywny i bardziej, by tak rzec, spersonalizowany.

Ten erotyczny gadżet może być także przydatny facetom. Nie, nie w ten sposób, o którym myślicie. Może po prostu dać facetom cenne wskazówki, jak lepiej zaspokoić swoją partnerkę.

ZOBACZ TAKŻE:

Przepraszamy za ten tytuł, ale kolegialnie uznaliśmy, że jest najlepszy i idealnie oddaje istotę sprawy.

Opublikowany przez Esquire Polska na 22 kwietnia 2016Dodał(a): Tomek Makowski Poniedziałek 25.04.2016