Założył matce konto na OnlyFans. Czerpie z tego zyski

Nierzadko dzieci idą w zawodowe ślady swoich rodziców, zostając lekarzami, prawnikami czy przejmując rodziną firmę. W przypadku 19-latka z Brazylii sprawa wygląda nieco inaczej, zwłaszcza jeśli przyjrzymy się temu, czym zajmuje się jego matka.
onlyfans.JPG


Trzeba przyznać, że dzięki sytuacji związanej z koronawirusem platforma OnlyFans przeżywa prawdziwe oblężenie. W ciągu 12 miesięcy liczba użytkowników zwiększyła się z 20 milionów do ponad 120 milionów. Serwis umożliwia twórcom na udostępnianie treści dostarczanych tylko zarejestrowanym użytkownikom z opłaconą subskrypcją. W większości przypadków są to materiały pornograficzne.

Rosnącą popularność OnlyFans postanowił wykorzystać Brazylijczyk Leonardo Hathaway, który założył w serwisie profil swojej matki Lucene Duarte. Matka 19-latka w przeszłości była modelką Playboy’a, a także została w ubiegłym roku Miss BumBum, innymi słowy jej pośladki okazały się najlepsze w całej Brazylii.

Leonardo Hathaway prawdopodobnie chciał pomóc mamie w pracy, a dodatkowo dostać większe kieszonkowe za obsługę konta OnlyFans z pikantnymi zdjęciami rodzicielki. Warto dodać, że Brazylijczyk w przeszłości również pozował nago w męskich magazynach. Dlatego podkreśla, że nie czuje się niezręcznie, gdy mam afiszuje się swoim ciałem.– Mamy niesamowitą relację między matką a dzieckiem. Muszę wspierać jej wybory, tak jak ona wspiera moje. Kiedy pyta się mnie, czy ją wspieram, zawsze odpowiadam: 'Dlaczego miałbym tego nie robić – powiedział Leonardo Hathaway.

Korzyści finansowe z prowadzenia konta na OnlyFans ma zarówno mama, jak i jej syn. Podobna sytuacja ma miejsce w Wielkiej Brytanii. Kerry Katona z brytyjskiej grupy wokalnej Atomic Kitten ma założony profil na serwisie OnlyFans przez córkę, która robi jej pikantne zdjęcia.


Dodał(a): Kamil Nowicki Środa 05.05.2021