57–latka tytułuje się 'seksowną babcią' i twierdzi, że zarabia tysiące na 'małolatach'

TheGoldenGilf to kobieta, która sama o sobie powiedziała 'seksowna babcia'. Ocenę oczywiście pozostawiamy czytelnikom, jednak Viktoria Winslow jest niezwykle pewna siebie, a przychody z profilu na OnlyFans pozwalają jej skupiać się wyłącznie na tym.
Zrzut ekranu 2023-02-3 o 03.09.32.png

Viktoria nie musi już pracować, ponieważ zarabia pokaźne sumy na OnlyFans. Twierdzi, że jej seksapil uwielbiają młodzi mężczyźni, których pociągają m.in. zmarszczki. Kobieta postanowiła założyć OF, kiedy zaczęła martwić się o swoją przyszłość. Na ten pomysł wpadła jej córka.

TheGoldenGilf ani przez moment nie myślała o tym, by zostać normalną emerytką. Wiedziała, że podoba się facetom, więc długo nie zastanawiała się nad tym pomysłem. 

57–latka powiedziała, że z początku bała się hejtu i źle na niego reagowała. Dzisiaj ogranicza się do blokady agresorów. Uważa, że najczęściej atakują ją zazdrosne kobiety, ponieważ chciałyby w jej wieku tak wyglądać. Okazało się, że taki sposób zarobku jest dla niej przyjemny – dzięki temu czuje się pewna siebie i kobieca.

Swoim fanom już zdążyła obiecać, że będzie nagrywać i do późnej starości. Jak widać, Viktoria cieszy się ogromną popularnością, ponieważ jej profil na Inastagramie śledzi ponad 40 tys. osób, a ta liczba stale rośnie. 
Dodał(a): CKM.PL / fot.: instagram Piątek 03.02.2023