Carly Lauren - z Instagrama do Playboya

Carly Lauren została zauważona przez fotografa Playboya na Instagramie. Nic dziwnego, że wzbudziła jego zainteresowanie. Jej fotki w mediach społecznościowych ociekają seksem!

rfreferferf.png

Carly Lauren to gorąca 25-latka z Kalifornii, która do zdjęć zaczęła pozować jeszcze w trakcie studiów (skończyła administrację biznesu ze specjalizacją rachunkowość na California State University). Za pomocą internetu nawiązała wtedy współpracę z kilkoma agencjami wspierającymi modelki i aktorki. Prawdziwy zwrot w jej karierze nastąpił jednak dopiero dzięki... Instagramowi. To właśnie tam zobaczył ją bowiem jeden z fotografów Playboya, który zaproponował jej zdjęcia testowe. W ten sposób Carly została playmate października 2013. Reszta potoczyła się już błyskawicznie.

Dzisiaj konto seksownej blondynki na Instagramie obserwuje milion fanów, a sama zainteresowana przebiera w propozycjach współpracy. W karierze pomogły jej na pewno jej cudowne proporcje (86-66-89), a w szczególności bardzo kształtne piersi i przepiękna pupa, ale również piękna, dziewczęca twarz i słodki uśmiech. Carly Lauren to typowa dziewczyna z sąsiedztwa, o której marzy każdy w okolicy...


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. instagram.com/misscarlylauren Piątek 22.01.2016