Idealna Nasia Jansen

W zakulisowym materiale z sesji do kampanii wody mineralnej z Nasią Jansen nie zabrakło niczego. Mamy tu świetną laskę, która jest mistrzynią Taekwondo, sportowe fury, drona, a nawet psa...

FFN_jansen_012316_nonexclu_bacff_51954518.jpg

Nasia Jansen to nie tylko gorąca modelka Playboya, ale również mistrzyni sztuk walki, która m.in. posiada czarny pas w Taekwondo i bardzo dobrze posługuje się podwójnym nunczako. Ta dziewczyna dobrze wie, jak spuścić komuś porządny łomot, dlatego nie warto z nią zadzierać. No chyba, że cię to kręci.

Seksowna brunetka pochodzenia niemiecko-tunezyjskiego dostała jakiś czas temu angaż w kampanii jednej z wód mineralnych ze Stanów Zjednoczonych. Tym razem sesja zdjęciowa tego produktu odbyła się na parkingu serwisu samochodowego, mieszczącego się na Sunset Boulevard w Los Angeles.

Nasia odziana jedynie w kostium kąpielowy pozowała z bardzo reprezentatywnymi furami, a sama sesja fotografowana była zarówno ze zwykłego aparatu jak i drona. Na zdjęciach, nie wiedzieć czemu, pojawił się również... pies. Nas jednak przede wszystkim zainteresowały zjawiskowe krągłości panny Jansen.
Dodał(a): Bartosz Joda, fot. FameFlynet Poniedziałek 25.01.2016