Emily Ratajkowski zaprezentowała nową kolekcję bikini… na sobie!

Nasza ulubienica nigdy nie miała problemu z prezentowaniem swoich wdzięków. W sumie to zasłynęła dzięki pięknej figurze i ślicznej buzi. Tym razem pokazała nie tylko swoje seksowne ciało, ale także nowe kostiumy kąpielowe własnego projektu.

Amerykańska supermodelka, aktorka i bizneswoman jest uwielbiana przez chyba wszystkich facetów w naszym kraju, nie tylko ze względu na jej urodę, ale także polskie nazwisko. W końcu my mamy tendencję, by najbardziej kochać to, co nasze – polskie.

Z kolei Polki mogą ją uwielbiać lub nienawidzić, bo z jednej strony projektuje świetne stroje kąpielowe, ale z drugiej żadna kobieta na świcie nie będzie wyglądała w nich tak seksownie, jak Emily. No i w końcu my faceci ślinimy się na jej widok, co nie zawsze podoba się naszym partnerkom.

Choć Emily urodziła się w Londynie i ma amerykańskie obywatelstwo, to i tak czujemy, jakby była naszą reprezentantką w świecie mody. Emrata nie tylko pozuje do zdjęć, ale – jak już wcześniej wspomnieliśmy – projektuje także bikini. Właśnie wypuściła nową kolekcję skąpych strojów kąpielowych.

Z tej okazji postanowiliśmy wybrać najlepsze z nich i przekazać je tobie, żebyś mógł razem z nami cieszyć się tym pięknym widokiem.


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Czwartek 30.07.2020