Ile zarabiają modelki na Instagramie - TOP 10

Prawdopodobnie nigdy nie słyszałeś o większości z tych dziewczyn, jednak każda z nich zarabia więcej kasy na wrzucaniu seksownych fotek na Instagram i Snapchata, niż Ty zdołasz uciułać przez całe swoje życie z pensji w korpo. Oto 10 najbogatszych instagramowych modelek.

Jeśli jesteś w miarę na bieżąco z zakładką „dziewczyny” w naszym serwisie, to na pewno miałeś okazję natknąć się na przynajmniej kilka modelek z tej listy. Jeśli nie, to zapewne zobaczysz je po raz pierwszy w życiu.

I choć z reguły te piękne modelki nie dysponują żadnymi nadzwyczajnymi umiejętnościami, nie umieją śpiewać, tańczyć ani rysować impresjonistycznych pejzaży na tafli wody, to jednak każda z nich zarabia niewyobrażalne pieniądze na wrzucaniu swoich seksownych fotek na Instagrama. A o tym, jak wielka jest to kasa, przekonacie się za chwilę.

Oto lista 10 najbogatszych modelek z Instagrama.

1. Ana Cheri
Zaczynała jako make upistka i stylistka fryzur. Prawdziwą furorę zrobiła jednak na Instagramie jako seksowna fit laska. Obecnie ma 7,6 mln followersów i prawie 12 mln złotych na koncie.

2. Paige Hathaway
Fit laska, a jakże. Ma na koncie tytuły miss bikini fitness, swoją stronę, na której sprzedaje dostęp do skutecznych ćwiczeń i diet i ciało, którego zazdrości jej wiele lasek. A no i 3,7 mln followersów i 19 mln zł na koncie.

3. Abigail RatchfordMagiczne wymiary Abigail Ratchford (99-61-99 + miseczka DD) rozpalają zmysły milionów fanów na całym świecie, a jej wideo opowiadające o sztuce uwodzenia wciąż śni nam się po nocach. Ta jedna z najseksowniejszych lasek w sieci ma 5,5 mln obserwujących i 12 mln zł na koncie.

4. Chantel ZalesModelka o meksykańsko-kostarykańskich korzeniach. Jej głównym atutem są ogromne piersi z miseczką D, które kochamy my i 4 mln jej fanów na Instagramie. Ta miłość jest natomiast mocno wymierna i przekłada się na 17,5 mln zł majątku Chantel.

5. Kayla Itsines

border: 0px none; border-radius: 3px; box-shadow: 0px 0px 1px 0px rgba(0, 0, 0, 0.5), 0px 1px 10px 0px rgba(0, 0, 0, 0.15); margin: 1px; max-width: 658px; padding: 0px; width: calc(100% - 2px);">


Kolejna fitnesska, która na Instagramie motywuje wszystkie dziewczyny do przemian. Dorobiła się 5,6 mln followersów, majątku bliskiego 25 mln zł i własnej aplikacji na smartfony.

6. Claudia Alende


Nazywana brazylijską Megan Fox. W 2014 roku zdobyła tytuł Wicemiss Bum Bum. Nieziemsko wyposażona modelka ma na Instagramie 6,8 mln fanów i dotychczas zarobiła 10,5 mln złotych.

7. Laci Kay SomersOkreśla siebie jako aktorkę, ale jest też modelką fitnessową i piosenkarką. Jest także pielęgniarką w klinice chirurgii estetycznej. Na Insta śledzi ją 5,6 mln osób, a 10 mln majątku czyni ją zapewne najbogatszą pielęgniarką świata.

8. Amanda LeeFitness to jej sposób na życie i aktywność, która sprawiła, że jest rozpoznawana na całym świecie. Jest trenerką personalną, a także wypuszcza do sieci i na płytach DVD swoje programy treningowe. Ma 5,4 mln fanów i jak do tej pory zarobiła blisko 10 mln zł.

9. Bella FalconiTak jak i jej poprzedniczki, Bella jest seksowną fit laską. Ma jednak nieco mniej fanów niż pozostałe dziewczyny. „Jedynie” 2,6 mln, mimo to jej stan konta wynosi 8,5 mln złotych.

10. Alexa Jean BrownWłaściwie wszystkie laski w tym zestawieniu zajmują się fitnessem. Nie inaczej jest w przypadku Aleksy Jean Brown. Seksowna Amerykanka ma boskie ciało, córeczkę, męża i 2 mln obserwatorów. I majątek sięgający 7,5 mln zł.

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Poniedziałek 26.09.2016