Katusha Golbart – artystyczna dusza i ciało

Kocha sztukę, a sama wygląda, jakby wyrzeźbił ją Michał Anioł. Pokazuje przy tym, że nagość nie musi być wulgarna i również trzeba traktować ją jak artyzm. Rozbieranie się w jej wydaniu to prawdziwa wirtuozeria.

Katusha zawodu jest prawniczką, jednak jej główny dochód pochodzi z bloga. A trzeba przyznać, że prowadzi go w wyjątkowy sposób. W przeciwieństwie do większości modelek, oprócz samych zdjęć, zawsze porusza ważne dla niej tematy i wchodzi w interakcję z najbardziej oddanymi fanami.

Każdy jej post wygląda jak wytwór zdolnego artysty. To dlatego, że Katusha kocha sztukę i dzieli się nią ze swoimi obserwatorami. Jej zdjęcia zawsze są zawsze perfekcyjne, a ona sama wygląda na nich jak dzieło sztuki.

Niedawno przeszła biopsję i okazało się, że ma małego guzka. Mimo to wciąż ma uśmiech na twarzy i jest dobrej myśli. Uważa, że zdrowe podejście to podstawa zdrowego ciała, dlatego woli za bardzo się nie przejmować.

Lekarze także ją uspokajają, bo podobno guzek nie jest niebezpieczny. Mamy tylko nadzieję, że podczas jego wycinania nie uszkodzą jej pięknego ciała.

Zobacz jej galerię:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 10.11.2020