Lauren Dascalo – cudowna blondyneczka

Wystarczy spojrzeć na tę ślicznotkę, żeby poczuć energię, która wypełnia całe ciało. Teraz co dzień rano zamiast pić kawę, możesz po prostu zajrzeć na jej konto, a z pewnością pobudzi cię lepiej niż kofeina.
Wyświetl ten post na Instagramie.

A Wild kitten on the beach 🐯

Post udostępniony przez Lauren Dascalo (@laurendascalo)


Lauren urodziła się 29 września 1997 roku w Stanach Zjednoczonych. Jest modelką fitness i influencerką mieszkającą w Kalifornii. Jest bardzo wysportowaną dziewczyną i zachęca swoich zwolenników do zdrowego stylu życia i wiary w siebie.

Dascalo po raz pierwszy zanurzyła się w świecie mediów społecznościowych w ramach programu TEAM 10 Jake'a Paula. To oznaczało oficjalny początek jej kariery i pozwoliło jej nawiązać nowe przyjaźnie, które okazały się kluczowe dla jej rozwoju.

Lauren publikuje w Internecie wartościowe treści, które pomagają jej obserwatorom wierzyć w siebie i przekraczać swoje granice. Nie chce być po prostu kolejną ładną dziewczyną w Internecie. Czuje, że może wiele osiągnąć w dziedzinie coachingu online i treningów.

Od zawsze interesowała się zdrowiem, a media społecznościowe pozwoliły jej dzielić się tą pasją z niezliczonymi ludźmi, a także rozwijać się w sposób, o którym nigdy nie myślała, że ​​jest możliwy. Dzięki temu przekazuje swoim fanom wiedzę na temat tego, jak funkcjonować, żeby czuć się szczęśliwym i pełnym energii.

W przyszłości chciałaby również stworzyć własną linię odzieży fitness. Do tej pory Lauren nawiązała współpracę z markami takimi jak Pretty Little Thing, Fashion Nova i Revolve.

Sprawdź jej galerię, a przekonasz się, że wypełni cię energią:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Wtorek 21.06.2022