Pełne kształty Christiny Milian

Do Christiny Milian wzdychaliśmy na początku lat dwutysięcznych, gdy podbijała listy przebojów i prężyła się na ekranach naszych telewizorów. Wtedy telewizja muzyczna pokazywała jeszcze teledyski.
christina-milian.jpg

Dziś, 34-letnia piosenkarka i aktorka jest dojrzałą laską, która nie śpiewa lukrowanych piosenek. Ale nadal wygląda jak cukiereczek. Może ktoś się z nami nie zgodzi, ale jej kształty są jak najbardziej w porządku. Nie jest zbyt chuda, a jej pupa wygląda soczyście, więc nie dziwimy się jej facetowi, że podczas wypadu na plażę w Miami, cały czas poklepywał ją po tyłeczku.

Christina ostatnią płytę wydała dziewięć lat temu i od tamtej pory była nieaktywna muzycznie. Aż do marca tego roku, kiedy wypuściła singiel „Rebel”, w którym przypomina o swoim seksownym głosie i pięknej aparycji. W swoim port folio ma marki produkujące damskie dodatki do garderoby oraz ciuchy, głównie bikini. Do tego wychowuje córkę Violet i gra w serialu „Grandfathered”.Mamy nadzieję, że Christina znajdzie jeszcze czas na nagrywanie bujających kawałków, ale że powstrzyma się od wykorzystywania autotune.Dodał(a): Jan Rzeźnik / fot.: FameFlynet Poniedziałek 05.10.2015