6 pozycji seksualnych dla leniwych – jedną z nich na pewno stosujesz

Czasem trafiają się takie dni, w których nieważne jakbyś się starał, to nie wykrzeszesz z siebie nawet minimum energii na jakąkolwiek aktywność fizyczną. Nawet na seks. Te pozycje są właśnie na takie dni.
iStock-880136272.jpg

Nie zawsze seks tantryczny i ostatnie strony Kamasutry to coś, na co ma się ochotę w łóżku. I choć z reguły odradzamy nudny i niezbyt namiętny seks, to jednocześnie rozumiemy też, że czasem, zwłaszcza zimą, po prostu nie chce się wychodzić spod kołdry i przerywać maratonu seriali, po to by wprowadzić nieco pikanterii do sypialni.

Dlatego też mamy dla was 6 idealnych pozycji dla leniwych. Ale przestrzegamy przed tym, żeby nie stosować ich zbyt często, tak by nie stały się one rutyną. Bo nie ma nic gorszego niż rutyna w łóżku!

Misjonarz, czyli klasyk. To ta pozycja, o której wspominaliśmy w tytule. Niezbyt wiele wysiłku, a efekt z reguły jest świetny.

Pozycja na łyżeczkę, w której leżycie na boku przytuleni do siebie, przy czym kobieta leży przed mężczyzną. Idealna pozycja na poranny i wieczorny seks. Nawet nie musicie wychodzić spod kołdry.  

Jeździec kanapowy to pozycja, w której facet siada na kanapie (opcjonalnie z piwem w ręku), a kobieta siada na nim okrakiem (najlepiej plecami do niego). Świetna opcja do wspólnego oglądania filmu.

Pozycja przez burtę, która również opiera się o istotny udział kanapy lub dużego fotela. Kobieta kładzie się brzuchem na oparciu wybranego mebla, tak jakby wychylała się przez burtę statku, a facet podchodzi do niej od tyłu i zabiera się do dzieła. Kolejna idealna pozycja do wspólnego oglądania filmu.

Leżący piesek, czyli kolejna modyfikacja klasycznej pozycji na pieska. Kobieta kładzie się płasko na brzuchu, a mężczyzna kładzie się na niej. By było jeszcze łatwiej i żebyście zanadto się nie zmęczyli, sugerujemy podłożenie kilku poduszek pod miednicę partnerki.

Robótki ręczne – to nie do końca pozycja w klasycznym rozumieniu, ale jeśli nie macie siły nawet na seks, to po prostu połóżcie się obok siebie na łóżku, a ręce niech zrobią resztę.

Dodał(a): CKM.PL Poniedziałek 06.03.2023