Doskonały seks

Rób to lepiej, dłużej i w każdym wieku. Rozwiń swoje umiejętności o łóżkowe triki, które uczynią cię jeszcze lepszym kochankiem!

partnerstwo-seks-ckm118.jpg


Nie zrozum nas źle. Dobrze wiemy, że ciebie nie dotyczą problemy w łóżku. Jako światli ludzie stoimy jednak na stanowisku, że kto się nie rozwija, ten się cofa. Dlatego z okazji nowego roku rozwiń swoje umiejętności o łóżkowe triki, które uczynią cię jeszcze lepszym kochankiem, a twoją partnerkę doprowadzą do szału. Uniesień.

Wódź na pokuszenie
Pokutuje stereotyp, że wystarczy mieć dużo pieniędzy lub w miarę wyjściową twarz, a kobiety pchają się drzwiami i oknami do łóżka. No nie. Dziewczyny zwracają uwagę na całokształt twojej osoby.

Mężczyźni, którzy przyciągają wzrok, są przede wszystkim zadbani – i wcale nie chodzi tu o bicepsy rozrywające koszulkę, tylko po prostu o zachowywanie podstawowych zasad higieny. Woda toaletowa w połączeniu z sensowym, wypranym ciuchem jest świetną bazą do nawiązania rozmowy.

Zauważoną niewiastę łatwiej też zachęcisz do odwiedzenia twojej sypialni, jeśli nie jesteś smutnym odludkiem – luz, poczucie humoru i umiejętność zażartowania w towarzystwie są zawsze wielkimi atutami.

Zainteresuj się wstępem
Najczęściej jednak piękną kobietę już masz, więc skupmy się na tym, jak mieć naprawdę dobry seks. Niezłym pomysłem jest rozciągnięcie seksualnej „rozgrzewki” nawet na parę godzin za pomocą podgrzewania atmosfery sprośnymi telefonami czy wejściem w gorący seksting.

Z kolei sama bezpośrednia gra wstępna nie musi już być długa. Ważniejsze, żebyś w jej trakcie nie wyglądał na kogoś, kto pieści kobietę za karę. Gdy ona to zauważy, jej ochota na numerek zapikuje, więc bądź autentycznie namiętny i zaangażowany.

Możesz np. pobawić się jej szyją (90 proc. Europejek przyznaje, że to ich najbardziej erogenne miejsce obok łechtaczki) lub wysmarować sutki partnerki miętową pastą do zębów (chłód i podrażnienie w połączeniu z twoimi ustami mogą dać jej orgazm sutkowy!). (...)

Zainteresowany? To dopiero początek naszego poradnika, jak być lepszym kochankiem. Cały artykuł znajdziesz tylko w styczniowym numerze CKM – już w kioskach:


CKM_01-02_18.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.Dodał(a): CKM Środa 10.01.2018