Jak często Polacy uprawiają seks? Zawyżasz czy zaniżasz statystyki?

Badacze zgromadzili dane dotyczące tego, jak często mieszkańcy Europy oddają się łóżkowym uniesieniom. Wyniki nieźle nas zaskoczyły. A przede wszystkim dlatego, że spodziewaliśmy się nieco wyższej częstotliwości.
clicker.jpg
Okazuje się jednak, że badania wyprowadziło nas z błędu. Zostało ono przeprowadzone przez National Health Service na grupie 2729 respondentów z 11 państw Europy. Warunkiem udziału w badaniu było życie w stałym związku. Seks bez zobowiązań nie wchodził w grę.

Naukowcy zapytali mieszkańców Starego Kontynentu o to, ile razy w miesiącu uprawiają seks. Wyniki są następujące:

- Wielka Brytania – 12
- Niemcy – 11
- Belgia, Holandia – 9
- Rumunia, Portugalia – 8
- Austria, Słowacja – 7
- Włochy, Hiszpania – 4
- Francja – 2

Jesteś przerażony tym, że w zestawieniu nie ma Polski? Nie martw się, wcale nie jesteśmy najgorsi. Mądre głowy z UK po prostu pominęły naszą ojczyznę. Najwyraźniej mają na tyle dość Polaków w swoim kraju, że zabrakło dla nas miejsca w badaniu.

Na szczęście częstotliwość, z jaką uprawiają seks Polacy, sprawdziła agencja badawcza SW Research. Okazuje się, że gdybyśmy wepchnęli się do brytyjskiego zestawienia, bylibyśmy na równi z Rumunią i Portugalią, czyli na czwartym miejscu z wynikiem 8 razy w miesiącu.

Choć nie znaleźliśmy się na podium, pocieszeniem może być fakt, że jesteśmy przed Włochami, Hiszpanami i Francuzami, którzy kojarzą się z intensywnym życiem seksualnym.


Dodał(a): CKM.pl / fot. istock Wtorek 28.07.2020