Modelki wyszły nago na balkon. Czeka je grzywna, a może i więzienie

Dubaj to miasto znane głównie z ogromnego bogactwa, szybkich samochodów i taniego paliwa. Ciepły i słoneczny klimat powoduje, że w ciągu roku miasto odwiedza wiele modelek. Jedne z nich zafundowały mieszkańcom Dubaju prawdziwe show, za co mogą trafić do więzienia.
nago dubaj.jpg

Niestety w Polsce przez większość roku pogoda jest w kratkę. Nawet latem nie możemy być w stu procentach pewni, że nie przyjdzie chłodny front atmosferyczny. Powodów do narzekań nie mają za to mieszkańcy Dubaju. Tutaj średnia roczna temperatura przekracza 30 stopni Celsjusza. Dlatego wielu turystów z Europy wybiera się tutaj zimową porą. Na taki pomysł wpadły również modelki z Ukrainy.

Ciepły klimat sprzyja ubieraniu się w bardziej “skąpą” odzież. Wspomniane Ukrainki poszły o krok dalej, ponieważ postanowiły zaprezentować się mieszkańcom Dubaju w stroju Ewy. Najwidoczniej było im bardzo gorąco.

nago dubaj2.jpg

Męskie grono widowni miało zapewne przyjemne show. Kilkanaście nagich dziewczyn, które prawdopodobnie były modelkami, wyszły na balkon się przewietrzyć. Jeden z mieszkańców sąsiadującego apartamentowca nagrał całe zajście i Ukrainki w rolach głównych, które - jak widać - chętnie prezentowały swoje wdzięki.Jednak chyba nie wszystkim spodobały się nagie modelki, które w środku dnia urządziły sobie i innym „prezentację”. W konsekwencji kobiety zostały aresztowane i doprowadzone do prokuratury. „Zatrzymano grupę kobiet, które pojawiły się na nieprzyzwoitym filmie. Takie niedopuszczalne zachowania nie odzwierciedlają wartości i etyki społeczeństwa Emiratów” – poinformowała policja w oficjalnym oświadczeniu.

Rozpusta Ukrainek będzie miała prawdopodobnie swój finał w tamtejszym sądzie. Każdej z dziewczyn grozi do 6 miesięcy więzienia i grzywna w wysokości tysiąca funtów, co jest równowartością ponad pięciu tysięcy złotych.

Czytaj także: Dziewictwo wylicytowane. 19-letnia Ukrainka zarobi fortunęDodał(a): CKM.PL Wtorek 06.04.2021