Piersi jak malowane

Były już malowane spodnie, teraz czas dać odetchnąć piersiom i zrzucić krępujące ciuchy. Teraz kobiece krągłości powinny być odziane w ekologiczne i hipoalergiczne farbki do ciała.
bodypaint-dk.jpg

Mamy dobrą wiadomość! Ten sezon wylansował ubieranie się... w farbki do bodypaintingu! Właśnie w ten sposób Marie Przybylski wystylizowała swoją modelkę i posłała ulicami francuskiego Lille.

Tym razem inna modelka, już w innym kraju wystąpiła w zestawie odwróconym – na zgrabnym tyłeczku miała jeansy, ale za to jędrne i krągłe piersi dumnie wyznaczały sympatycznej blondynce drogę. Na widok tak fantastycznych cycuszków, rumieniły się nawet panie. Casting do akcji przeprowadzony perfekcyjnie!
A happening to promocja nowego programu randkowego duńskiej TV3. Żeby wziąć udział, trzeba wysłać swoje foty, numer telefonu i adres na maila [email protected]. Specjalistyczna ekipa swatek obiecuje dobrać idealną drugą połówkę, lepiej niż serwisy randkowe. Ułatwimy im pracę i ukrócimy poszukiwania decydując się na panią ze spotu promocyjnego!

Dodał(a): pinky Sobota 05.07.2014