Poradnik dla mężczyzn: Jak pieścić ją oralnie

Seks oralny nie ogranicza się jedynie do szybkiego lodzika, czy gry wstępnej. Kobiety również lubią tę formę pieszczot, ale musicie wiedzieć jak to robić. Przygotowaliśmy dla was kilka prostych porad.

og.jpg

W czasopismach kobiecych często pojawiają się poradniki typu „Jak pieścić go oralnie?”, czy „50 sposobów robienia loda, aby dostać podwyżkę”. Wzbudzają one nasz śmiech, ale zastanówmy się, czy gdyby nie istniały, to kobiety potrafiłyby wyczyniać cuda swoimi ustami, sprawiając nam taką przyjemność. Pamiętajmy jednak o równouprawnieniu i tym, że panie również lubią, kiedy partner schodzi na dół, aby popisać się swoimi językowymi zdolnościami. To jednak nie cheeseburger w McDonaldzie, kiedy wracamy do domu z imprezy i jesteśmy głodni, którego chcemy jak najszybciej zjeść i mieć z głowy. Oralne zaspokajanie kobiety to ciężka praca. Oto kilka porad jak doprowadzić ją do szaleństwa.
04.jpg

1. ZADBAJ O JEJ KOMFORT

Jeśli kobieta nie będzie odpowiednio zrelaksowana, przede wszystkim ucierpi twoje ego. Jakkolwiek nie byłbyś dobry w te klocki i szybko nie machał językiem, nie sprawisz jej przyjemności i nie doprowadzisz do orgazmu. Po prostu nie ma na to szans! Jej układ nerwowy jest bardzo czuły i skomplikowany. Jeśli będzie myśleć o czymś innym, bądź będzie zmęczona nie usłyszysz najmniejszego jęku. Dlatego przed przystąpieniem do działania proponujemy rozluźnić ją lampką wina, albo przygotować dla niej długą kąpiel. Warto również rzucić kilkoma komplementami, aby poczuła się pewniej i seksowniej.
o5.jpg

2. USTAW JĄ W WYGODNEJ POZYCJI

Nie bój się eksperymentów i czytaj ruchy jej ciała. Nie bez powodu czasami się wierci. Próbuje tym samym subtelnie dać znać o jakie rejony powinieneś w danej chwili zadbać. Jeśli wykażesz się kreatywnością to ona będzie bardziej nakręcona, nie wiedząc czego może się spodziewać. Czasami wystarczy lekkie przechylenie głowy, aby zaczęła krzyczeć z rozkoszy. Spróbuj też podstawić poduszkę pod jej pupę, pozwoli to łatwiej uchwycić ci odpowiedni kąt i sprawi, że ona poczuje się fantastycznie. W każdym razie nie możesz dopuścić do rutyny, bo wtedy wszystkie twoje starania spełzną na niczym. Zaproponuj od siebie, aby tej nocy ustawiła się inaczej.
o6.jpg

3. ZACZNIJ POWOLI I NIE ŻAŁUJ MIŁOŚCI

Jak już wspominaliśmy seks oralny to nie jest fast food. Jeśli od razu zaczniesz machać jęzorem na lewo i prawo, narobisz więcej szkód niż pożytku. Ona musi być odpowiednio rozgrzana. Ty lubisz od razu przechodzić do rzeczy, ale dla niej nie jest to przyjemne. Dlatego skup się i zacznij powoli, delikatnie pieszcząc strategiczne miejsca. Całusy w okolice, czyli uda, czy podbrzusze pozwolą jej poczuć podniecenie przed tym, co ma nastąpić dalej. A kiedy już będziesz pewny, że jest jej dobrze nie żałuj swojej miłości i nie skupiaj się na jednym punkcie. Przy pieszczeniu łechtaczki będzie jęczeć, ale tylko przez jakiś czas. Potem zacznie ją boleć. Niie śpiesząc się zadbaj o każdy milimetr jej organu.
o3.jpg

4. TO NIE TYLKO LIZANIE

Pomyśl o tym, jakie pieszczoty przez nią serwowane lubisz. Skąd wiesz, że ona nie oczekuje tego samego? Łechtaczka to przecież taki mniejszy penis z większą ilością nerwów. Sprawia ci przyjemność kiedy ssie twojego członka? Possij i łechtaczkę. Nie zrobisz jej krzywdy, a ona może będzie ci wdzięczna. Wypróbuj delikatnie różnych technik i zobacz co ją kręci najbardziej. I na litość boską nie trzymaj rąk za plecami. Użyj kilku palców, żeby w nią wejść kiedy będzie odpowiednio rozgrzana. I pamiętaj, że ona nie jest aktorką porno, tylko zwyczajną, delikatną kobietą. Nie przesadzaj, a bądź uważny i spokojny. Ostry fisting raczej się nie sprawdzi. Zwróć też uwagę, że ona czuje tam wszystko, więc nie wkładaj w nią paluchów z nieobciętymi paznokciami.
o1.jpg

5. NICZEGO NIE OCZEKUJ I UWAŻAJ NA POCAŁUNKI PO WSZYSTKIM

Napracowałeś się i chciałbyś nagrody, prawda? Niestety na końcu tej tęczy nie zawsze czeka garnuszek ze złotem. Obojętnie jakbyś się nie starał możesz nie doprowadzić jej do orgazmu, ale to nie będzie twoja wina. Ma na to wpływ wiele czynników. W tym wypadku bardziej od strzelenia gola, liczy się sama gra. Daj jej poczuć, że bycie między jej udami sprawia ci przyjemność, a na pewno będzie ci wdzięczna. Jeśli się zrazisz i nie będziesz chętny do kolejnych prób, ona może poczuć się niechciana. Kiedy już któreś z was zdecyduje, że to koniec nie pchaj się od razu z językiem do jej ust. Jeśli będąc blisko odchyli głowę, pocałuj ją w szyję. Niektóre kobiety nie mają problemu z własnym smakiem, ale inne może to obrzydzać. Przecież podobnie jest po wytrysku w jej gardło. Też pewnie niechętny jesteś do wymiany śliny.

BITWA

Mineta Lód

Głosów: 1982
Więcej bitew


Już wszystko wiecie? To idźcie ćwiczyć i sprawcie, żebyśmy byli z was dumni.

Dodał(a): Roman Cypryński Środa 18.01.2017