Powiększanie piersi: tu chyba poszło coś nie tak

Właściwie powiększone piersi mogą poprawić kobiecą urodę. Zdarza się jednak, że część pań zapomniała chyba czym jest umiar, inne z kolei zapewne nie spodziewały się, że po zabiegu spotkają je tak specyficzne sytuacje...
tourmedica.jpg

W księdze rekordów Guinnessa znaleźć się można na wiele sposobów – za powiększenie piersi również. Pozostaje pytanie, czy konsekwencje zabiegów nie górują nad pozyskaną w ten sposób popularnością...

Rekordzistki świata w powiększaniu piersi


Dwadzieścia sześć kilogramów może ważyć małe dziecko, ale i same kobiece piersi! Tak jest w przypadku Chelsea Charms, światowej rekordzistki w kwestii rozmiaru powiększonego biustu. Ta trzydziestokilkuletnia kobieta przebyła 3 zabiegi plastyczne poprawiające wygląd piersi – ale nadal jest to dla niej za mało. Zastosowane u niej implanty pozwalają (dzięki regularnemu używaniu pewnej, szerzej nieznanej substancji) systematycznie zwiększać rozmiar biustu. Pani ta najwyraźniej jest zadowolona ze swojego postępowania, ale czy uzyskanymi efektami rzeczywiście można się chwalić?

Sheylę Hershey można z kolei uznać za podróżniczkę. Kobieta kilka razy powiększała piersi, mimo to chciała więcej – przeszkadzało jej jednak w osiągnięciu celu teksańskie prawo, które reguluje ilość wprowadzanych do biustu wypełniaczy. Modelce udało się jednak obejść te przepisy – celem wykonania zabiegu udała się po prostu do Brazylii, z której to pochodziła. Determinacja godna podziwu, kobieta jednak zapłaciła dość wysoką cenę za spełnianie swoich (raczej mało racjonalnych) pragnień. Zabieg powikłany był bowiem infekcjami, przez które zaszła konieczność usunięcia wszystkich implantów. Oprócz tego niewiele brakowało do pojawienia się konieczności amputacji piersi u tej pani. Doskonały przykład tego, jak biustu NIE powiększać.

Historię Mayry Hills (znanej też jako Beshine) w skrócie można określić jako „od B do Z” - bo właśnie na rozmiarze Z skończyło się u tej kobiety. Jedna jej pierś waży około 10 kilogramów. Od dźwigania takich ciężarów rozpoczynają się treningi wielu osób, Mayra również ćwiczy. Ćwiczy, aby usprawnić mięśnie grzbietu, żeby były one w stanie dźwigać jej biust. Co prawda efektem jej postępowania jest to, że nie może spać na brzuchu i ma problemy ze znalezieniem dla siebie ubrań, ale co tam! Zainteresowanie otoczenia ponoć rekompensuje jej wszelkie niedogodności.

Kolejną panią, która prawdopodobnie walczy o tytuł posiadaczki największego biustu świata, jest Lacey Wildd. Same piersi powiększała ona 12 razy, łącznie przebyła ponad 30 różnych operacji plastycznych. Za pieniądze, które Lacey wydała na poprawianie swojej urody (ponad 200 tysięcy dolarów) można by choćby wybudować niezłą posiadłość – pewnie nawet z basenem. Pozostaje jeszcze jedna kwestia: czy ta kobieta ma czas na jakieś inne czynności poza odwiedzaniem chirurgów estetycznych?

Duże piersi - dziwne przypadki


Czy przez powiększenie piersi można zwiększyć ryzyko śmierci? Jeżeli się przesadzi – to i owszem. W 2011 roku gwiazda branży erotycznej, znana jako Echo Valley, zginęła w wypadku samochodowym. Incydenty drogowe są dość powszechne, tutaj jednak do śmierci 56-latki doszło przez niezapięcie pasów bezpieczeństwa. Zapomniała? Nie. Nie mogła ich zapiąć przez zbyt duży rozmiar piersi.

Śmierć związana z powiększeniem biustu może spotkać jednak nie tylko kobietę, która przebyła zabieg. W hiszpańskiej telewizji modelka Orit Fox występowała razem z pewnym wężem. Kobieta zdenerwowała jednak swojego kolegę, przez co ten ugryzł ją właśnie w pierś. Naturalna do końca ta pierś nie była, przez co w trakcie zdarzenia gad natrafił na silikon. Orit większe komplikacje nie spotkały, wąż się zatruł. I umarł.

Pozostając przy temacie śmierci, w Polsce istnieją regulacje co do losów ludzkich szczątków. W innych rejonach świata przepisy są inne – na przykład w Australii. Stamtąd właśnie pochodzi Sandi Canesco, która w dość młodym wieku została wdową. Kobieta postanowiła jednak nie rozstawać się ze swoim małżonkiem i zdecydowała się umieścić jego prochy we wnętrzu implantów piersiowych. Trzeba przyznać, że w takiej sytuacji powiedzenie „będziemy razem na zawsze” nabiera zdecydowanie nowego znaczenia...

Okazuje się jednak, że implanty mogą również uratować ludzkie życie! Świat dowiedział się o tym poprzez przypadek, którego doświadczyła Lydia Caranza z Los Angeles. W trakcie pracy kobieta uczestniczyła w strzelaninie. Lydia pozostała przy życiu dzięki temu, że fragmenty pocisku nie zdołały uszkodzić jej narządów wewnętrznych – zatrzymały się one bowiem w obrębie implantu piersiowego. W tej sytuacji można chyba powiedzieć, że ta pani miała po prostu bardzo dużo szczęścia. W końcu w opisach zabiegów powiększenia piersi nie znajdują się informacje o tym, że implanty mogą spełniać rolę kamizelek kuloodpornych

Powiększanie piersi zasadniczo jest zabiegiem bezpiecznym – inaczej bywa w sytuacji, gdy jest to wykonywane niewłaściwie. Boleśnie przekonała się o tym Sonia Llanzon, dla której zmiana rozmiaru biustu zakończyła się w najgorszy możliwy sposób – śmiercią. Kobieta chciała poprawić sobie urodę przy pomocy wazeliny. Efektem było niestety nie tylko powiększenie piersi, ostatecznie bowiem pojawił się u niej zator płucny. Sonia zmarła w wieku 39 lat.

Powiększanie piersi - czy da się inaczej?


Opisane przypadki stanowią rzadkość – na świecie funkcjonuje przecież wiele kobiet, które powiększają sobie piersi w zakresie racjonalnych rozmiarów - zobacz jak wyglądają wtedy piersi po powiększaniu: www.tourmedica.pl/zdjecia-przed-i-po/powiekszanie-piersi

Co motywowało opisane wyżej panie? Nie wiadomo, można tylko podejrzewać, że części z nich owszem – przydałyby się wizyty w gabinetach lekarskich. Ale nie tych estetycznych, a u psychologów.

Właściwie dobrane implanty piersiowe mogą poprawić zarówno kobiecą urodę, jak i pewność siebie. Wystarczy kierować się umiarem, a uzyskane rezultaty nie będą wtedy budzić zażenowania czy śmiechu innych ludzi oraz tym bardziej opisywania kobiecych historii w tego typu artykułach. Odpowiedni dobór implantów może nawet sprawić, że piersi będą nadal wyglądać naturalnie.

Źródła:
http://beforeitsnews.com/alternative/2013/05/top-10-largest-breast-implants-in-the-world-2636496.html
http://www.intouchweekly.com/posts/meet-beshine-the-model-who-may-have-the-world-s-largest-fake-breasts-49532
http://thestrangelist.com/lists/4-largest-breast-implants-in-the-world/
http://celebslam.celebuzz.com/2011/06/porn-star-from-harold-and-kuma.php
http://www.oddee.com/item_97645.aspx
Dodał(a): ckm.pl / artykuł powstał przy współpracy z tourmedica Czwartek 28.07.2016