Casting "Gym Session"

Szukamy dziewczyn, które są dowodem na to, że trening w pocie czoła, pośladków i piersi może ukształtować ciało do seksownej sesji fitness dla magazynu CKM!

Casting Gym Session

Jak wziąć udział w naszym CASTINGU:

1) LOGOWANIE – załóż konto w serwisie CKM.PL i zostaw nam swoje dane kontaktowe, jeżeli liczysz na zaproszenie na Casting półfinałowy.

Casting Gym Session


2) W zakładce ZDJĘCIA stwórz swój album castingowy:

Casting Gym Session
a) W polu NAZWA wpisz swoje imię i nazwisko, jeżeli nie chcesz, to na tym etapie możesz posłużyć się NICKIEM
b) Następnie w polu opis napisz kilka słów o sobie – mogą to być wymiary, które będą dla nas istotne w ocenie
c) Odhacz odpowiednie pole w checxboksie - Dodaj do Castingu "GYM SESSION" - aby Twoje zdjęcia pokazywały się w naszym Castingu i aby użytkownicy mogli głosować na te dziewczyny, które chcą zobaczyć w drugim etapie i ZAPISZ ALBUM
d) Po zapisaniu ALBUMU pojawi się klawisz DODAJ ZDJĘCIE co musisz zrobić, abyśmy mogli Ciebie zobaczyć. Pamiętaj! Dołącz co najmniej 2 zdjęcia fotograficzne przedstawiające wyłącznie Ciebie zawierające obraz całej sylwetki w stroju bikini oraz zdjęcie twarzy w świetle dziennym. I inne zdjęcia - jeżeli chcesz - które pokażą nam Twoją sylwetkę

3) Twoje zdjęcia pojawią się na stronie konkursowej i będą podlegały ocenia użytkowników serwisu CKM.PL – najlepsze dziewczyny zaprosimy na profesjonalny Casting do naszego studia. Zrobimy im profesjonalne zdjęcia i wejdą one do finału naszego konkursu.

Materiały z sesji przedstawimy również na CKM.PL i dzięki głosom swoich fanów będziesz mogła ubiegać się o udział w sesji dla CKM.
Nasz Casting to konkurs, dzięki któremu możesz poznać smak pracy jako modelka CKM, bo nawet wzięcie udziału w półfinale gwarantuje Ci udział w sesji próbnej z naszym fotografem.

UWAGA: ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM CASTINGU

GYM SESSION - CASTING DO SEKSOWNEJ SESJI FITNESS

Panowie oderwijcie oczy od swoich bajcepsów i poinformujcie swoje koleżanki z siłowni, fitnessklubów, zajęć aerobiku o naszym konkursie!


Dodał(a): ckm.pl Wtorek 17.05.2011